Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 listopada 2012, 19:15

autor: Kiljan

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci bonusem do przedpremierowego zamówienia nowego Hitmana

Platforma cyfrowej dystrybucji gier Muve Digital przygotowała nie lada gratkę dla wszystkich fanów przygód Agenta 47. Każdy kto dokona przedpremierowego zamówienia cyfrowego wydania nadchodzącej produkcji IO Interactive będzie miał możliwość darmowego pobrania gry S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci.

Fani serii Hitman będą mieli okazję zapoznać się z post-apokaliptycznymi realiami S.T.A.L.K.E.R.a. - S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci bonusem do przedpremierowego zamówienia nowego Hitmana - wiadomość - 2012-11-12
Fani serii Hitman będą mieli okazję zapoznać się z post-apokaliptycznymi realiami S.T.A.L.K.E.R.a.

Premiera piątej odsłona przygód słynnego zabójcy już niebawem, więc dystrybutorzy dokładają wszelkich starań, by zachęcić potencjalnych nabywców do skorzystania z ich oferty. W przypadku sklepu muve.pl, każdy gracz, który zdecyduje się na przedpremierowe zamówienie cyfrowej wersji nowego Hitmana otrzyma także możliwość darmowego pobrania gry S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci. W chwili obecnej koszt takiego zamówienia wynosi niespełna 115 złotych.

Nie jest to już pierwsza akcja tego typu organizowana przez Muve Digital. Sklep ów przygotowywał podobne oferty promocyjne już kilkakrotnie - wcześniej wraz z cyfrową kopią Torchlight II można było pobrać pierwszą odsłonę cyklu, z kolei do XCOM: Enemy Unknown dołączona była gra Civilization V.

Niebezpieczna Zona. - S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci bonusem do przedpremierowego zamówienia nowego Hitmana - wiadomość - 2012-11-12
Niebezpieczna Zona.

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci to trzecia odsłona serii FPS-ów autorstwa ukraińskiego studia GSC Game World opowiadających o wydarzeniach mających miejsce w niebezpiecznej Zonie. Gracze wcielają się w postać majora Degtyareva, agenta Ukraińskiej Agencji Ochrony wysłanego w celu zbadania przyczyny katastrofy śmigłowców mającej miejsce w skażonym rejonie Czarnobyla.

Agent 47 już niebawem powróci na ekrany graczy! - S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci bonusem do przedpremierowego zamówienia nowego Hitmana - wiadomość - 2012-11-12
Agent 47 już niebawem powróci na ekrany graczy!

Hitman: Rozgrzeszenie to kontynuacja popularnego cyklu opowiadającego o zmaganiach zabójcy znanego jako Agent 47. Zdradzony przez Agencję i ścigany przez policję, bohater zmuszony jest wykorzystać pełnię swoich skrytobójczych umiejętności by przetrwać w skorumpowanym i niebezpiecznym świecie. Nowym elementem serii jest implementacja Point-Shooting pozwalającym na dynamiczną i błyskawiczną eliminację dużych grup przeciwników. Premiera gry zapowiedziana jest na 20-go listopada.

Oferta promocyjna w sklepie Muve Digital