Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 grudnia 2011, 09:08

autor: DogGhost

Hitman: Profession - nowy znak handlowy zarejestrowany przez firmę Square Enix

Firma Square Enix zarejestrowała znak handlowy Hitman: Profession, który może wskazywać na tytuł kolejnej odsłony serii gier o płatnym zabójcy.

Jak donosi serwis Siliconera, europejski oddział firmy Square Enix zarejestrował kilka dni temu znak handlowy Hitman: Profession. W sieci od razu pojawiły się spekulacje, czy tak będzie nazywać się kolejna odsłona przygód agenta o kryptonimie 47.

Hitman: Profession - nowy znak handlowy zarejestrowany przez firmę Square Enix - ilustracja #1

Pod koniec zeszłego miesiąca informowaliśmy, że w Kanadzie ma powstać nowe studio deweloperskie tworzące kolejną odsłonę tego kultowego cyklu. Przypomnijmy, że obecnie w fazie produkcji znajduje się gra Hitman: Absolution, która ma zadebiutować w przyszłym roku na pecetach i konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3. W związku z tym część osób powątpiewa, czy firma Square Enix tak wcześnie zarejestrowałaby następny tytuł. Może to jednak oznaczać, że seria Hitman faktycznie powraca do łask wydawcy i gracze nie będą musieli długo czekać na dalszy ciąg przygód łysego zabójcy.

Oczywiście znak handlowy Hitman: Profession wcale nie musi dotyczyć pełnoprawnej kontynuacji. Biorąc pod uwagę różne usługi towarzyszące w ostatnim czasie premierom głośnych tytułów, może to być równie dobrze nazwa nowej platformy przeznaczonej dla nabywców przyszłorocznej produkcji. Inne równie prawdopodobne zastosowania tej nazwy to komiks, książka, mini-gierka stworzona dla użytkowników serwisu Facebook lub posiadaczy urządzeń przenośnych z systemem Android czy iOS. W związku z tym musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać aż firma Square Enix sama utnie wszelkie spekulacje.