Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2012, 19:17

autor: Olek

Jeszcze bardziej „wypasiona” edycja gry Hitman: Rozgrzeszenie

Firma Square-Enix szykuje niespodziankę dla największych fanów Agenta 47. Będzie nią Hitman: Absolution Deluxe Professional Edition, czyli jeszcze bogatsza edycja gry, nad którą pracuje studio IO Interactive.

Jeszcze bardziej „wypasiona” edycja gry Hitman: Rozgrzeszenie - ilustracja #1

Zapowiedziane w kwietniu specjalne wydanie nowych przygód słynnego płatnego zabójcy nie będzie jedynym, jakie pojawi się w sprzedaży. Gracze, którym nie wystarczają album z ilustracjami, płyta DVD odsłaniająca kulisy produkcji, czy pakiet DLC, mogą już zacząć oszczędzać na Hitman: Absolution Deluxe Professional Edition.

Co znajdzie się w zestawie? Najprościej rzecz ujmując wszystko to, co w edycji Professional plus 25-centymetrowa, winylowa figurka z karykaturą tytułowego Hitmana. Całość rzecz jasna spakowana zostanie w gustowne pudełko z okienkiem. Dodatkowo nabywcy gry w przedsprzedaży mogą liczyć na bonus w postaci dostępu do wydanej w maju mini-gry Hitman Sniper Challenge.

Jeszcze bardziej „wypasiona” edycja gry Hitman: Rozgrzeszenie - ilustracja #2
Cena Hitman: Absolution Deluxe Professional Edition nie została jeszcze ujawniona.

Przypomnijmy, że Hitman: Rozgrzeszenie to wyczekiwana przez fanów kontynuacja cyklu gier akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Gracze ponownie mają okazję wcielić się w rolę płatnego zabójcy – Agenta 47. Tytuł ukaże się 20 listopada w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 oraz komputery PC. Więcej o nowej grze studia IO Interactive dowiecie się z lektury zapowiedzi i oglądając najświeższe materiały wideo.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Hitman: Absolution
  2. Hitman: Rozgrzeszenie na E3 2012 - sprawdzamy w akcji nowe zlecenia Agenta 47
  3. Hitman: Sniper Challenge, czyli co porabia Agent 47 przed premierą gry Hitman: Rozgrzeszenie
  4. Video Hitman: Rozgrzeszenie -Saints Trailer (E3 2012)
  5. Video Hitman: Rozgrzeszenie - Sniper Challenge - zwiastun na premierę
  6. Video Hitman: Rozgrzeszenie - Sniper Challenge