Abyś mógł obejrzeć ten film, musimy zweryfikować twój wiek.

Wprowadź swoją datę urodzenia:

Dailymotion
Tvgry na Youtube

Hitman: Rozgrzeszenie Saints Trailer (E3 2012)

15 801 wyświetleń

(2:33)

30 maja 2012

Cinematic z gry Hitman: Rozgrzeszenie prezentuje grupę kobiet, które stają na drodze Agenta 47.

Hitman: Absolution

Hitman: Rozgrzeszenie

Hitman: Absolution
PC PlayStation Xbox Nintendo
Data wydania: 20 listopada 2012
Hitman: Absolution - Encyklopedia Gier
8.1

GRYOnline

8.2

Gracze

9.3

Steam

Oceń Grę
The Red Lantern zwiastun z datą premiery

The Red Lantern zwiastun z datą premiery

trailer

13 października 2020

The Red Lantern zwiastun z datą premiery
Star Fox - omówienie gry

Star Fox - omówienie gry

trailer

19 czerwca 2026

Star Fox - omówienie gry
Citizen Sleeper zwiastun premierowy

Citizen Sleeper zwiastun premierowy

trailer

6 maja 2022

Citizen Sleeper zwiastun premierowy
Robobeat - zwiastun premierowy

Robobeat - zwiastun premierowy

trailer

15 maja 2024

Robobeat - zwiastun premierowy
Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch

Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch

trailer

2 czerwca 2026

Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch
Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia

Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia

trailer

17 czerwca 2026

Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia
Organizacja widowiska sportowego od kulis zamiast biegania po boisku. Strategiczne Copa City rzuca nam sportowe wyzwanie menedżerskie, choć techniczne potknięcia psują ostateczny efekt

Organizacja widowiska sportowego od kulis zamiast biegania po boisku. Strategiczne Copa City rzuca nam sportowe wyzwanie menedżerskie, choć techniczne potknięcia psują ostateczny efekt

trailer

17 czerwca 2026

Organizacja widowiska sportowego od kulis zamiast biegania po boisku. Strategiczne Copa City rzuca nam sportowe wyzwanie menedżerskie, choć techniczne potknięcia psują ostateczny efekt
Śliczna grafika HD-2D tym razem bez ślamazarnych tur. RPG akcji The Adventures of Elliot: The Millennium Tales idzie pod prąd i stawia na walkę w czasie rzeczywistym

Śliczna grafika HD-2D tym razem bez ślamazarnych tur. RPG akcji The Adventures of Elliot: The Millennium Tales idzie pod prąd i stawia na walkę w czasie rzeczywistym

trailer

12 czerwca 2026

Śliczna grafika HD-2D tym razem bez ślamazarnych tur. RPG akcji The Adventures of Elliot: The Millennium Tales idzie pod prąd i stawia na walkę w czasie rzeczywistym
Happy's Humble Burger Farm zwiastun premierowy

Happy's Humble Burger Farm zwiastun premierowy

trailer

9 grudnia 2021

Happy's Humble Burger Farm zwiastun premierowy
Between Time: Escape Room - zwiastun rozgrywki

Between Time: Escape Room - zwiastun rozgrywki

trailer

17 czerwca 2026

Between Time: Escape Room - zwiastun rozgrywki

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...

Najnowsze Najstarsze Popularne

przemas478
Senator
103
2012-06-03 16:10

No no fajne te zakonnice ale chyba nie wiedziały z kim zadzierają ;p

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Chorąży
14
2012-06-01 16:35

spoko filmik, chciałbym aby w grze były takie przerywniki lub scenki :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
😈
Pretorianin
32
2012-05-31 20:23

Jak już ktoś wspomniał na początku: parodia. Miałem niezły ubaw po pachy. Obym tylko nie żałował, że moje pieniądze za pre order poszły na zmarnowanie, ale w sumie nie powinno być tak źle, mimo że zwątpiłem. Robią na siłę marketing, ale to niestety pojawi się w grze, co już niezbyt mi się podoba.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Junior
1
2012-05-31 20:19

Super gra sie zapowiada:)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Raiden
Generał
156
2012-05-31 16:23

@Ch4zy_Ch4z - dobrze pamiętasz, bo ja pisałem o MGS 2 ... i o akcji w Rising

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Ch4zy_Ch4z
👍
Pretorianin
59
2012-05-31 15:32

@Raiden - o ile dobrze pamiętam to w Rising nie ma "tactical espionage action" tylko "lightning bolt action".
Co do samego Hitmana, hejtuje tylko aspekty dźwiękowe- David Bateson i Jesper Kyd. GDZIE ONI DO KURWY SĄ? Dziękuję.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
BOLOYOO
😁
Generał
88
2012-05-31 12:41

Zapomnieliście, że mieszkamy w POLSCE?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Junior
3
2012-05-31 10:49

super Trailer :) zapowiada się naprawdę niezły tytuł :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
😁
Konsul
104
2012-05-31 10:43

Dżyżdżyk - nic dodać, nic ująć. Bardziej to śmieszne i kiczowate niż kontrowersyjne (ojej... sado-mordercze zakonnice)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Legionista
23
2012-05-31 09:51

Nie bardzo rozumiem dlaczego ten trailer zasłużył sobie na miano kontrowersyjnego.Przyznam szczerze że owe zakonnice bardziej mnie rozbawiły niźli "zgorszyły" ^ ^

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Konsul
80
2012-05-31 09:38

Kontrowersyjne to jest tu tylko to, że Agent 47 zmienił się w Raidena z MGSów - rozwala 10 wrogów naraz i wychodzi z tego jedynie z draśnięciem. Ziew...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
X@Vier455
Szynszyl
119
2012-05-31 02:48

Trochę jak parodia, ale widać bujną wyobraźnię twórców. Myślę jednak że Hitman nie zawiedzie :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
C
Legionista
17
2012-05-31 02:06

Wykurwiste! Hitman gardzi cipką.. Lubuje się śmiercią..

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
Legionista
4
2012-05-30 23:09

@bonobono - w filmiku Hitman Sniper Challenge od kulis w pewnym momencie widać uruchomionego Hitman Absolution i o ile dobrze widzę to misja gdzieś w Chinach więc prawdopodobnie zwiedzimy trochę świata

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Raiden
Generał
156
2012-05-30 22:57

Patrzę właśnie na swojego Boxa od pcetowej wersji MGS2 i tuż nad tytułem widzę napisy, które dobrze oddają ducha tej gry: "Taktyka Infiltracja Akcja". Nowy MGS (a przepraszam... Metal Gear Rising: Revengeance) dalej będzie miał sporo wspólnego z nowym Hitmanem. Szkoda tylko że jedynym członem tego napisu nad tytułem, a zarazem elementem łączącym obie serie, będzie "Akcja".

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
FanGta
Generał
180
2012-05-30 22:26

Wyrąbisty filmik

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
B
Pretorianin
107
2012-05-30 20:59

Z tego co czytałem akcja ma w 100% rozgrywać się w Chicago. A tu jakieś klimaty z Miami.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Centurion
38
2012-05-30 20:32

dla mnie bomba

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R
Chorąży
30
2012-05-30 19:36

Hitman'y były fajne(9.8/10 w mojej skali upodobań)ale seria była dopieszczona tylko pod względem cichego chodzenia skradania się itp można było zrobić masakrę w grze ale czy to było takie fajne (Tak było! puki nie zobaczyłem tego co teraz będzie :P)?
A teraz widzę ze pokazują ze będzie rozkład rozkład 50-50 w dopieszczeniu (rambo - assasin ) i mi się to bardzo podoba :)
jedyna wada gry ale to już kiedyś pisałem- ścieżki chodzenia npckow podczas trybu instynktu czy jak to się zwie, który dla mnie jest rewelacyjnym rozwiązaniem jeżeli nie będziemy mieli dost do mapki

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Pretorianin
44
2012-05-30 19:34

Podoba mi się ten zwiastun! Podejrzewam, że gra nie będzie gorsza, czekamy. :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
F
Generał
20
2012-05-30 18:54

Wygląda super : )

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
😁
Centurion
20
2012-05-30 18:43

NIGGA NUN z RPG, rzeczywiście kontrowersja. Przeciętny murzyn... a zresztą, nieważne. A Hitman w pewnym sensie jest Rambo, bo jako klon jest m. in. bardziej odporny na ból.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Mortalking
😁
Senator
140
2012-05-30 18:29

Troche szkoda tych slicznotek, aż serce pęka.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
H
😜
Chorąży
24
2012-05-30 17:52

47 FTW! :) super filmik jak ktoś wspomniał podobny CGI do Beuwulf'a

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
CHESTER80
👍
Nintendomaniak
116
2012-05-30 17:28

Genialny filmik. Uwielbiam tego typu rendery, najbardziej mi się podobały filmiki w Final Fantasy XIII. Szkoda że stworzenie czegoś takiego jest drogie. Chciałbym więcej takich renderów, całych seriali z gier. Co do zawartości merytorycznej - filmik pachnie klimatami Tarantino, a zwłaszcza Kill Billem. Jest mocno przerysowany i nie pokazuje tego za co kochamy serię Hitman. Ale hejterzy zapomnieli że w poprzednich częściach też można było zrobić wesołą masakrę i to nawet w FPP. Rozgrzeszenie na bank będzie casual-friendly, ale patrząc na inne materiały video z gry widać że twórcy nie zapomnieli o tym co najlepsze. Nadal będzie to skradanka-przebieranka nagradzająca gracza za ciche działanie. Pre-order dawno już złożyłem i odliczam do 20 listopada.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Chorąży
11
2012-05-30 17:19

@Kazioo A chociażby Beuwulf?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Mac94
Inner Peace
87
2012-05-30 17:16

Kazioo

Możliwe, że masz rację. Nie znam dzisiejszych technologi, nie wiem ile zajmuje czasu i ile kosztuje zrobienia takiego dzieła, ale czekam z niecierpliwieniem na takie produkcje.

O. Widziałem ten Final Fantasy kawał czasu temu, pamiętam, że podobał się mi, a to film z 2001 roku. Teraz technologie są pewnie z 10 razy szybsze, lepsze, dokładniejsze etc etc.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Senator
90
2012-05-30 16:46

@Mac94
Zauważ brak jakiejkolwiek znaczącej mimiki twarzy i dialogu, a to dałoby drugie tyle czasu, wysiłku i kosztów, jeśli nie więcej. W tego typu cinematicach, które już są szalenie drogie, celowo unika się animacji twarzy, bo to jeden z największych i najbardziej mozolnych aspektów do zrealizowania.

Taki film NIE miałby szans się spłacić, no chyba że była by to jakaś epa dla całych familii typu Avatar - i tak ryzyko klapy (jak było w przypadku final fantasy) jest tak ogromne, że przy aktualnych kosztach to ryzyko się po prostu nikomu nie opłaca.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
X
Pretorianin
17
2012-05-30 16:41

Wygląda świetnie :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
T
Senator
107
2012-05-30 16:36

Powinna być scena, że hitman, chowa się w jakimś pomieszczeniu czy szafie i po kolei po cichu różnymi sposobami zabija kolejne kobiety
Sugeruję przypomnieć sobie ostatnią misję Hitmana 2. Ten trailer świetnie się prezentuje i jednocześnie przypomina, że bycie "cichym zabójcą" było tylko jedną z opcji poprzednich części.

Mam nadzieję, że gra przynajmniej dorówna czwórce, która była świetna
Banalna, z kiepskim sterowaniem. Proponuję dwójkę i trójkę ;).

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Mac94
Inner Peace
87
2012-05-30 15:29

Najładniejszy i najbardziej rozpierdalający trailer jaki widziałem ever. Kiedy w końcu zaczną robić pełnometrażowe filmy w takiej oprawie.

Oczywiście jednak zgadzam z innymi, że to co tu pokazano to totalna przesada. Hitman zawsze szedł ku realizmie, tutaj mamy po prostu krwawą jatkę. Myślę, że twórcy puszczają takie coś żeby przyciągnąć do nowej części większą publiczność. Widziałem jeden gameplay z gry, i myślę, że będzie co najmniej dobra. Przecież nikt nie każe grać rembo style.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
wojtul
Generał
52
2012-05-30 15:18

Wooow! Robi wrażenie !

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Generał
0
2012-05-30 15:14

Początek spoko, ale resztę wyobrażałem sobie zupełnie inaczej:

Powinna być scena, że hitman, chowa się w jakimś pomieszczeniu czy szafie i po kolei po cichu różnymi sposobami zabija kolejne kobiety, które przeszukuj dom w jego poszukiwaniu. Lub jakaś scena, że wychodzi dachem i wysadza dom razem z kobietami, które przed momentem do niego weszły.

Tak wyszło małe gówienko. Na początku jest klimatycznie, a później znikąd pojawia się za plecami, te naparzają w dom. Łysol zabija wszystkie po cichu z tyłu, choć te stoją w grupie.
Mam nadzieję, że gra przynajmniej dorówna czwórce, która była świetna. Pierdyliard możliwych sposobów zabójstwa, świetne lokacje, mnóstwo broni. Byle był taki poziom, a grę można brać w ciemno.

Zgodzę się z razielem, że trailer taki parodiowaty, ta scenka rambo w ogóle nie pasuje do agenta 47.

deffit Równiez ma rację, obecnie gry są straszliwie do siebie podobne i naprawdę patrzać na nowego hitmana to graficzna otoczka i ogólnie taki zarys gry, niewiele różni się od najnowszego splintera.

Czekam niemniej, napewno zagram.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R
Chorąży
30
2012-05-30 15:13

21+ ?:P bardzo bloodzista

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
bajf
Konsul
69
2012-05-30 15:12

Trailer sam w sobie bardzo fajny, ładny, efektowny. Wygląda jak film Tarantino. Nie pasuje jednak do pierwotnej konwencji Hitman'a. Jak wiemy czasy się zmieniają i producenci starają się przyciągnąć jak najwięcej graczy.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Senator
59
2012-05-30 15:01

Jak dla mnie bomba :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
😃
Generał
205
2012-05-30 14:43

Wygląda zajebiście ! Sama gra zapowiada się na HIT !

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Q
Generał
53
2012-05-30 14:29

Muszę swojej lasce kupić taki Uniform...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Harry M
Master czaszka
207
2012-05-30 14:25

Scena jak z filmu "Szklanką po łapkach " - "Siostry! Poślijmy ich do nieba!"

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Centurion
57
2012-05-30 14:24

Coś jakby młodszy ten hitman na tym filmie. Fabula ciekawie sie zapowiada. Ciekawi mnie czy pojawią sie jakieś odniesienia do poprzednich części. Szkoda że wszystko robone jest na podobnych silnikach patrząc na gameplaye z np Nowego Maxa, Splinter cella, Hitmana wydaje się że to ta sama gra tylko sie zmieniają avatary. Za czasów PS2 czy starych PC każda z tych gier wyróżniała się czymś innym, niepowtarzalnym. Czekam na czasy gdy jako DLC dostaniemy np pierwszego hitmana na silniku nowego to by było coś...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
Legionista
4
2012-05-30 14:19

O co się martwicie ? Gra będzie świetna, tak to już jest ale teraz gry są również tworzone dla casuali ale o hitmana nie ma się co martwić, w grze będzie możliwość przejścia misji po cichu i w stylu rambo :) W grze znajdzie się też specjalny tryb dla hardkorowych graczy bez instynktu itp. więc żaden fan tej serii nie może przejść obok Rozgrzeszenia obojętnie. MUST HAVE

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
raziel88ck
Reaver is the Key!
227
2012-05-30 14:15

Wygląda jak parodia Hitmana...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
C
Junior
6
2012-05-30 14:12

Klip naprawdę robi wrażenie i myślę, że nie ma mowy o jakimkolwiek przesadyzmie. Bez wątpienia kolejny "must have". :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
T
Pretorianin
65
2012-05-30 14:09

Bardzo klimatyczne, martwi mnie jednak Rambowatość nowego Hitmana patrząc na gameplaye, bliżej mu do Bourna niż pierwowzoru rodem z Thiefa.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl