Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Horizon Zero Dawn: Complete Edition

Horizon Zero Dawn na PC dorównał prawie Wiedźminowi 3 w pierwszym miesiącu sprzedaży

Ender, 23 września 2020, 19:22

Sony oraz Guerrilla Games mogą odtrąbić sukces, pecetowa wersja Horizon Zero Dawn: Complete Edition spełniła ich oczekiwania i osiągnęła świetne wyniki sprzedaży. Według danych firmy analitycznej, w pierwszym miesiącu po premierze gra znalazła ponad 716 tysięcy nabywców, dorównując prawie pod tym względem Wiedźminowi 3.

Horizon Zero Dawn na PC w remoncie. Jest patch 1.05

Musiol, 16 września 2020, 15:53

Horizon Zero Dawn: Complete Edition na PC zostało zaktualizowane do wersji 1.05. Poza poprawkami stabilności firma Guerrilla Games zadbała o lepsze wykorzystanie mocy PC-tów.

Naprawa Horizon Zero Dawn na PC trwa, jest kolejny patch

Musiol, 8 września 2020, 10:07

Horizon Zero Dawn na PC otrzymało kolejną aktualizację, w której deweloper zadbał o poprawki błędów oraz poprawienie wydajności nawet o 10% względem wcześniejszej wersji gry.

Nowy patch poprawia stabilność pecetowego Horizon Zero Dawn

Aquma, 1 września 2020, 09:13

Pecetowa wersja Horizon Zero Dawn otrzymała kolejną aktualizację, która eliminuje szereg błędów wywołujących crashe lub uniemożliwiających przejście gry. Łatka obejmuje też kilka innych poprawek, dzięki którym gracze powinni móc łatwiej określić, dlaczego gra w niektórych sytuacjach nie działa właściwie na ich komputerze.

Kolejny patch do Horizon Zero Dawn na PC, gra ma być stabilniejsza

AlexB, 20 sierpnia 2020, 11:22

Pecetowa wersja Horizon: Zero Dawn otrzymała nową aktualizację, oznaczoną numerem 1.02. Między innymi eliminuje ona szereg problemów powodujących wyrzucanie gry do pulpitu. Niestety, wciąż pozostaje sporo rzeczy do naprawy.

Horizon Zero Dawn na PC z pierwszym patchem. Wciąż sporo błędów

Karol Laska , 15 sierpnia 2020, 12:39

Studio Guerrilla Games wprowadziło w życie aktualizację 1.01 do Horizon Zero Dawn: Complete Edition na PC. Parę błędów udało się naprawić, ale jeszcze daleko grze do technicznego ideału.

Horizon Zero Dawn PC - 1/3 kupujących miała już grę na PS4

Adrian Werner, 12 sierpnia 2020, 09:44

Pomimo problemów technicznych pecetowa wersja Horizon: Zero Dawn sprzedaje się bardzo dobrze. Co ciekawe, co trzeci nabywca gry kupił ją wcześniej na PS4.

Horizon Zero Dawn PC - Guerrilla Games obiecuje poprawki

Entelarmer, 10 sierpnia 2020, 17:24

Studio Guerrilla Games wystosowało oświadczenie w sprawie Horizon: Zero Dawn na PC. Zapewniono, że naprawienie gry stanowi najwyższy priorytet dla zespołu. W sieci pojawiły się też pogłoski, jakoby pecetowe wydanie było tzw. wersją debug, aczkolwiek minęły się one z prawdą.

Mimo problemów, Horizon przyćmiło Death Stranding na Steamie

AlexB, 10 sierpnia 2020, 15:46

W miniony piątek, czyli w dniu premiery na PC, w Horizon: Zero Dawn bawiło się jednocześnie za pośrednictwem Steama przeszło 56 tysięcy osób. To dużo więcej niż w Death Stranding w szczytowym momencie.

Horizon: Zero Dawn – hit z mieszanymi recenzjami

Dameredet, 8 sierpnia 2020, 12:03

Wczoraj odbyła się premiera portu Horizon: Zero Dawn na PC. Jak radzi sobie były tytuł ekskluzywny PlayStation 4?

Horizon: Zero Dawn na PC to port w wersji „beta”

Entelarmer, 7 sierpnia 2020, 14:21

Redakcja Digital Foundry wzięła na warsztat pecetowe wydanie Horizon: Zero Dawn. Niestety, port dręczy wiele problemów, m.in. z płynnością grafiki oraz rozdzielczością 4K.

Horizon Zero Dawn - premiera na PC

Adrian Werner, 7 sierpnia 2020, 09:02

Za kilka godzin na PC zadebiutuje Horizon Zero Dawn - Complete Edition, czyli konwersja jednego z największych przebojów z PlayStation 4.

Horizon Zero Dawn na PC jednak ma problemy z optymalizacją

Adrian Werner, 6 sierpnia 2020, 12:26

Pecetowe Horizon: Zero Dawn ma spore problemy techniczne. Twórcy obiecują, że poprawki są w drodze. Do sieci trafiło również kilka obszernych materiałów wideo pokazujących wersję PC w akcji.

Pierwsze recenzje Horizon Zero Dawn na PC

Ender, 5 sierpnia 2020, 18:52

W sieci pojawiają się pierwsze recenzje długo oczekiwanej pecetowej wersji Horizon Zero Dawn, która trafi do dystrybucji cyfrowej w ten piątek. Mimo kilku lat od premiery na PlayStation 4, port produkcji zebrał bardzo wysokie noty od krytyków.

Horizon Zero Dawn na szczycie bestsellerów Steama

Bebop, 4 lipca 2020, 10:56

Wystarczyło ujawnić datę premiery i rozpocząć sprzedaż przedpremierową Horizon: Zero Dawn - Complete Edition na PC, by popularna produkcja wdarła się na szczyt listy bestsellerów platformy Steam. Dzieło studia Guerrilla Games potrzebowało na to niecałych 60 minut.

Horizon Zero Dawn na PC - data premiery i wymagania sprzętowe

Froozyy, 3 lipca 2020, 17:17

Poznaliśmy datę premiery pecetowej wersji gry Horizon: Zero Dawn. Przy okazji przedstawiono wymagania sprzętowe produkcji, jej cenę na Steamie i w Epic Games Store oraz pierwszy trailer prezentujący ulepszoną grafikę.

Horizon Zero Dawn za darmo z procesorami AMD Ryzen

Entelarmer, 10 czerwca 2020, 18:59

Firma AMD zorganizowała promocję, w ramach której przy zakupie wybranych procesorów z rodziny Ryzen otrzymamy gratisowy egzemplarz gry Horizon Zero Dawn. Akcja jest stopniowo wprowadzana w wybranych polskich sklepach.

Listy życzeń Steam – top 10. Horizon Zero Dawn w pierwszej dziesiątce

Aquma, 8 maja 2020, 13:03

Przedstawiamy nową edycję zestawienia najpopularniejszych gier na listach życzeń Steam. W top 10 pojawiła się tym razem głośna produkcja studia Guerrilla Games, czyli Horizon Zero Dawn.

Horizon Zero Dawn na PC bez opcji zmiany pola widzenia

Serek, 19 marca 2020, 09:05

Twórcy Horizon: Zero Dawn przygotowują tytuł do premiery na komputerach osobistych. Jak się okazuje, produkcja nie zaoferuje możliwości zmiany pola widzenia. Taką informację podała jedna z deweloperek na platformie Steam.

Horizon: Zero Dawn - pierwszy screenshot zrobiony na PC

Froozyy, 15 marca 2020, 10:23

W sieci można znaleźć już pierwszy screenshot z gry Horizon: Zero Dawn zrobiony na PC. Przy okazji dowiedzieliśmy się także, że gra obsłuży monitory ultra-wide oraz osiągnięcia Steam.

Deweloper zszokowany reakcją na pecetowy port Horizon Zero Dawn

Ender, 11 marca 2020, 18:15

Jeden z deweloperów ze studia Guerrilla Games, odpowiedzialnego za stworzenie Horizon: Zero Dawn, odniósł się w zdecydowanych słowach do agresywnych reakcji niektórych fanów gry, którzy poczuli się zdradzeni potwierdzeniem nadejścia jej pecetowego portu.

Horizon Zero Dawn na PC oficjalnie potwierdzony

Vergil, 10 marca 2020, 16:24

Plotki, które pojawiały się od dłuższego czasu, okazały się prawdziwe. Horizon: Zero Dawn od studia Guerrilla Games zmierza na komputery osobiste. Hermen Hulst stojący na czele Sony Worldwide Studios wypowiedział się na temat powodów stojących za tą decyzją.

Horizon: Zero Dawn na PC w ofercie sklepu Amazon

qjin, 26 lutego 2020, 15:22

Horizon: Zero Dawn w wersji PC trafiło do oferty francuskiego sklepu Amazon. Wygląda na to, że plotki, o których mówi się od dłuższego czasu, mogą się wkrótce ziścić i jeden z największych hitów na konsolę PlayStation 4 ukaże się także na komputerach osobistych.

Pecetowe Horizon Zero Dawn prawie pewne i na tym Sony nie poprzestanie

Adrian Werner, 17 stycznia 2020, 09:11

Ze zdwojoną siłą powróciły plotki o pecetowej wersji Horizon: Zero Dawn. Co więcej, tym razem towarzyszą im doniesienia, że na pecety zmierzają również inne exclusive’y z PlayStation 4, w tym Dreams.

Jason Schreier uważa, że Horizon Zero Dawn na PC jest możliwe

Frozen, 14 grudnia 2019, 14:49

Jason Schreier z serwisu Kotaku odniósł się do plotki mówiącej o tym, że Horizon Zero Dawn od studia Guerrilla Games ma szansę ukazać się na PC. Słynny dziennikarz uważa, że taka możliwość rzeczywiście istnieje.