Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 14 maja 2021, 11:49

autor: Entelarmer

Darmowe Horizon: Zero Dawn - to ostatnie godziny promocji

Wkrótce dobiegnie końca promocja na Horizon: Zero Dawn. Dzieło studia Guerrilla Games możecie pobrać bezpłatnie na PS4 oraz PS5 z PlayStation Store.

Jeszcze przez niecałą dobę posiadacze konsol PlayStation 4 oraz PlayStation 5 mogą pobrać za darmo Horizon: Zero Dawn. Promocja trwająca od drugiej połowy kwietnia zakończy się jutro o godzinie 5:00 czasu polskiego, o czym studio Guerrilla Games przypomniało na Twitterze.

Tak jak w przypadku innych gier udostępnionych w ramach akcji Play at Home, Horizon: Zero Dawn można pobrać bezpłatnie bez posiadania aktywnej subskrypcji PlayStation Network Plus. Wystarczy zalogować się na swoje konto, odnaleźć kartę tytułu w PS Store i kliknąć przycisk „Dodaj do swojej biblioteki”.

Przypomnijmy, że choć pierwszy Horizon jest ostatnim pełnym tytułem udostępnionym za darmo w ramach Play At Home, inicjatywa będzie kontynuowana w nieco innej formie. Od 17 maja zamiast gier do odebrania będzie zawartość dodatkowa, w tym elementy kosmetyczne, przepustki premium i inne cyfrowe bonusy. Pełną listę prezentów znajdziecie na oficjalnej stronie akcji.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

  1. Oficjalna strona gry Horizon: Zero Dawn
  2. Horizon Zero Dawn – poradnik do gry
  3. Recenzja gry Horizon Zero Dawn – więcej takiego postapo!