Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2021, 20:00

Sony kontynuuje akcję Play at Home i rozdaje bonusy do gier

Sony kontynuuje akcję Play at Home i po raz kolejny zaoferuje graczom darmowe prezenty. Tym razem będzie to dodatkowa zawartość do wybranych tytułów.

Play at Home, czyli akcja Sony, która miała zachęcić graczy do pozostania w domach w czasie pandemii, trwa w najlepsze. Firma ujawniła kolejne prezenty dla posiadaczy konsol PlayStation, które staną się dostępne w drugiej połowie maja. Tym razem nie będą to jednak pełnoprawne tytuły. Zamiast tego w ręce graczy trafi dodatkowa zawartość do poszczególnych produkcji.

Od 17 maja posiadacze konsol będą mogli odebrać za darmo elementy kosmetyczne, okresy kont premium, specjalny ekwipunek oraz wirtualną walutę. Bonusy te dostępne będą w ośmiu grach. Wśród nich wymienić można Rocket League, NBA 2K21 i Warframe. 20 maja do grona tego dołączy także Call of Duty: Warzone. Gracze odebrać będą mogli 5 premii podwajających zdobyte XP.

Pełną listę prezentów opublikowano na blogu PlayStation. Warto przypomnieć, że w ramach akcji Play at Home do 15 maja odebrać za darmo można grę Horizon: Zero Dawn w edycji kompletnej.