Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 kwietnia 2021, 09:00

Horizon Zero Dawn od dziś za darmo

Inicjatywa Play at Home trwa. Od dziś posiadacze PS4 i PS5 mogą za darmo odebrać grę akcji z otwartym światem - Horizon Zero Dawn Complete Edition. Akcja jest ograniczona czasowo i potrwa do 15 maja.

Na początku marca Sony wystartowało z kolejną edycją inicjatywy Play at Home. W związku z akcją mogliśmy odebrać bezpłatnie takie tytuły jak Subnautica czy Ratchet & Clank. Teraz przyszła kolej na kolejną produkcję. Od dziś do 15 maja można za darmo zdobyć Horizon Zero Dawn Complete Edition. Aby odebrać grę, wystarczy zalogować się na swoje konto PSN, wejść na jej kartę w PS Store i kliknąć przycisk „dodaj do biblioteki”.

  1. Horizon Zero Dawn w PS Store

Horizon Zero Dawn to gra akcji z otwartym światem. Przygoda rozgrywa się w czasach postapokaliptycznych, w którym maszyny stały się dominującymi jednostkami. Produkcja pierwotnie trafiła na PS4 28 lutego 2017 roku i spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony recenzentów – średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 89%. Tytuł posiada polską wersję językową.

  1. Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja
  2. Recenzja gry Horizon Zero Dawn – więcej takiego postapo!

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.