Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 marca 2020, 10:27

Horizon: Zero Dawn - pierwszy screenshot zrobiony na PC

W sieci można znaleźć już pierwszy screenshot z gry Horizon: Zero Dawn zrobiony na PC. Przy okazji dowiedzieliśmy się także, że gra obsłuży monitory ultra-wide oraz osiągnięcia Steam.

Horizon: Zero Dawn - pierwszy screenshot zrobiony na PC - ilustracja #1
Horizon: Zero Dawn trafi na PC już latem tego roku.

Kilka dni temu oficjalnie potwierdzono, że jeden z tytułów, który do tej pory był dostępny wyłącznie na konsoli PlayStation 4, trafi latem również na komputery osobiste. Mowa oczywiście o Horizon: Zero Dawn. O samym porcie nie wiemy jeszcze zbyt wiele, ale w sieci zaczynają pojawiać się już dodatkowe informacje na temat pecetowej konwersji. Tak więc na forum Steam jedna z producentek gry potwierdziła informacje, że tytuł będzie wspierał monitory ultrapanoramiczne (ultra-wide), a także iż pierwszy screenshot dostępny na Steamie został zrobiony właśnie na PC. Możecie go zobaczyć w pełnej okazałości także poniżej.

Ta sama osoba zdradziła również, że Horizon: Zero Dawn będzie w pełni wspierać osiągnięcia Steam. Więcej szczegółów na ten temat ma zostać ujawnione już wkrótce.

Horizon: Zero Dawn pierwotnie ukazało się 28 lutego 2017 roku wyłącznie na PlayStation 4. Niektórzy fani gry nie przyjęli dobrze ostatniej wiadomości o powstaniu pecetowego portu. Do ich agresywnej reakcji odniósł się nawet jeden z twórców ze studia Guerrilla Games. Na koniec przypomnijmy, że gra na komputerach osobistych ukaże się wraz z dodatkiem The Frozen Wilds, a już teraz dostępna jest jej strona na platformie Steam.