Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 marca 2020, 11:22

autor: Froozyy

Arnold Schwarzenegger podłożył głos w nowej grze o Predatorze

Z niedawnej wypowiedzi Arnolda Schwarzeneggera dowiedzieliśmy się, że aktor w ostatnim czasie podłożył głos w nowej grze o Predatorze. Nie doprecyzował, o jaki konkretnie tytuł chodzi, ale najprawdopodobniej miał na myśli sieciową grę akcji na licencji filmu - Predator: Hunting Grounds.

Arnold Schwarzenegger podłożył głos w nowej grze o Predatorze - ilustracja #1
Czy zobaczymy Dutcha w nowej grze o Predatorze?

W zeszłym tygodniu odbyło się wydarzenie The Arnorld Sports Festival w Columbus w stanie Ohio, gdzie redaktorzy serwisu TheArnoldFans dowiedzieli się co nieco na temat ostatnich projektów, którymi zajmował się Arnold Schwarzenegger, aktor znany m.in. z serii filmów Terminator oraz Predator. Zapytany o to, czy ogląda produkcje ze swoim udziałem, odpowiedział, że zrobił to nawet całkiem niedawno, dzięki czemu mógł wprowadzić się w odpowiedni nastrój przed nagraniami dźwiękowymi do gry o Predatorze.

Pewnego dnia akurat leciał Predator, więc powiedziałem do mojej dziewczyny: „Chodź, obejrzymy sam początek”. I skończyło się na tym, że zobaczyliśmy cały film, ponieważ to nadal jest świetna produkcja. Wiele dzieł nie wytrzyma próby czasu, ale Predator czy pierwszy Terminator nie mają z tym problemu, a oglądanie ich nadal daje masę frajdy. Co ciekawe, tydzień później poproszono mnie, abym podłożył swój głos w nowej grze o Predatorze. To było wspaniałe, że akurat ostatnio obejrzałem ten film i mogłem z powrotem wprowadzić się w odpowiedni nastrój przed nagraniami.

Arnold nie powiedział dokładnie, o jaką produkcję z Predatorem chodzi, ale możemy przypuszczać, że mowa tu o Predator: Hunting Grounds, czyli sieciowej grze akcji opartej na licencji filmu. Do tej pory nie potwierdzono, czy postać Alana „Dutcha” Schaefera (którą grał Schwarzenegger w Predatorze) się w niej pojawi. Biorąc jednak pod uwagę jego wypowiedź, możemy spodziewać się, że nawet jeśli bohater nie będzie dostępny w dniu premiery, to całkiem możliwe, że pojawi się później, w ramach dodatkowej zawartości.

Predator: Hunting Grounds zadebiutuje 24 kwietnia 2020 roku na komputerach osobistych oraz konsoli PlayStation 4. W grze grupa graczy wcieli się w ludzkich komandosów, a jeden uczestnik zabawy pokieruje polującym na nich Predatorem. Kosmita zostanie wyposażony w wiele gadżetów oraz umiejętności, które pomogą mu w walce, a żołnierze będą musieli polegać głównie na wzajemnej współpracy. W produkcji nie znajdziemy trybu dla pojedynczego gracza.