Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2019, 16:26

autor: Aquma

Nowy trailer i data premiery Predator Hunting Grounds [aktualizacja]

W czasie streamu PlayStation State of Play poznaliśmy datę premiery Predator: Hunting Grounds - tytuł ukaże się w kwietniu 2020 roku. Udostępniono także nowy trailer.

AKTUALIZACJA: Predator: Hunting Grounds ukaże się zarówno na konsoli PlayStation 4, jak i komputerach PC. Informacja została opublikowana na oficjalnym koncie PlayStation na Twitterze.

Predatorzy zapolują w kwietniu przyszłego roku. - Nowy trailer i data premiery Predator Hunting Grounds [aktualizacja] - wiadomość - 2019-12-11
Predatorzy zapolują w kwietniu przyszłego roku.

W czasie streamu PlayStation State of Play zaprezentowano nowy zwiastun sieciowej gry akcji w uniwersum znanym z filmów Predator - Predator: Huting Grounds. Film przedstawia kilka dostępnych klas predatorów i możecie go zobaczyć poniżej. Poznaliśmy także datę premiery - gra ukaże się 24 kwietnia 2020 roku.

Predator: Hunting Grounds to zapowiedziana w maju tego roku produkcja, za którą odpowiada studio Illfonic Games. W tytule tym wcielamy się w człowieka albo przedstawiciela tytułowej rasy łowców, znanych głównie z filmów science fiction Predator (a także komiksów czy gier z cyklu Aliens vs. Predator) i toczymy walki na śmierć i życie z żołnierzami drugiej strony.

  1. Predator: Hunting Grounds - strona oficjalna