Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2019, 15:59

autor: Ender

Nowy teaser trailer Ghost of Tsushima

Podczas dzisiejszej prezentacji PlayStation zatytułowanej State of Play, Sony pokazało najnowszy teaser długo oczekiwanej samurajskiej gry akcji Ghost of Tsushima. Wydawca potwierdził również po raz kolejny, że tytuł na pewno ukaże się w przyszłym roku na PlayStation 4.

Podczas comiesięcznego programu State of Play, prezentującego nadchodzące tytuły na platformy PlayStation, pokazano nowy teaser długo oczekiwanej samurajskiej gry akcji Ghost of Tsushima, za której powstanie odpowiada studio Sucker Punch (seria inFamous oraz Sly Cooper). Filmik jest jednak tylko przedsmakiem tego, co czekać będzie na nas podczas gali rozdania nagród The Game Awards, która odbędzie się 12 grudnia w Los Angeles – dokładnie 13 grudnia o godzinie 2.30 czasu polskiego. W trakcie wydarzenia zostanie pokazana pełna wersja zwiastuna i być może poznamy wówczas także datę premiery gry na PlayStation 4, która według Sony ma pojawić się szybciej, niż się spodziewamy.

Przypomnijmy, że Ghost of Tsushima oficjalnie zapowiedziano w październiku 2017 roku. W kilka miesięcy później doczekaliśmy się pierwszego gameplayu, a także ujawnienia dużej porcji konkretnych informacji na temat projektu. Następnie w temacie produkcji nastała radiowa cisza, przerywana tylko plotkami i przeciekami, a także zapewnieniami ze strony wydawcy, że tytuł nie przeniesie się na PlayStation 5. Dzisiejszy teaser ponownie zaprzecza tym spekulacjom i może uspokoić graczy, którzy nie mają na razie w planach zakupu nowej platformy Sony.

O grze usłyszeliśmy po raz pierwszy w 2017 roku. - Nowy teaser trailer Ghost of Tsushima - wiadomość - 2019-12-10
O grze usłyszeliśmy po raz pierwszy w 2017 roku.
  1. Oficjalna strona internetowa gry Ghost of Tsushima
  2. Wszystko o Ghost of Tsushima