Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 grudnia 2019, 11:40

autor: AlexB

The Game Awards 2019 - w planach zapowiedź około 10 nowych projektów

Podczas sesji AMA w serwisie Reddit Geoff Keighley zdradził, że na tegorocznej gali The Game Awards pojawi się około dziesięć zapowiedzi nowych gier i innych projektów. Wydarzenie odbędzie się 13 grudnia o godzinie 2:30 czasu polskiego.

The Game Awards to jedna z najważniejszych imprez w kalendarzu każdego miłośnika elektronicznej rozrywki. Spotykają się na niej najwięksi i najlepsi producenci gier, a stream z gali oglądają tysiące ludzi z całego świata. Jest to zatem doskonała okazja dla twórców, by po raz pierwszy zaprezentować swoje nowe tytuły. W poprzednich latach ceremonie The Game Awards obfitowały w ciekawe ogłoszenia. Ten rok nie będzie pod tym względem wyjątkiem. Podczas wczorajszej sesji AMA w serwisie Reddit Geoff Keighley, znany dziennikarz i twórca całego wydarzenia, uchylił rąbka tajemnicy na ten temat:

Jest kilka zupełnie nowych gier, które zostaną zaprezentowane podczas imprezy – wydaje mi się, że ujawnionych zostanie około dziesięć produkcji/projektów, jeśli policzymy rzeczy, o których jeszcze nikt nie słyszał.

Podczas gali The Game Awards 2019 czeka nas kilka niespodzianek. - The Game Awards 2019 - w planach zapowiedź około 10 nowych projektów - wiadomość - 2019-12-06
Podczas gali The Game Awards 2019 czeka nas kilka niespodzianek.

Rzecz jasna Keighley nie zdradził żadnych większych szczegółów, co daje pole do licznych spekulacji. Pewne jest jedynie, że podczas The Game Awards 2019 zaprezentowana zostanie kolejna gra założyciela studia Arkane Raphaela Colantonio i jego nowej ekipy z Wolfeye Studios. A co poza tym? W ubiegłym tygodniu chociażby zaczęła krążyć plotka, że na gali pojawi się zapowiedź kontynuacji cyklu Batman: Arkham od Warner Bros. Games Montreal. Mówi się również, że wśród tych dziesięciu projektów, które mają zostać ujawnione, znajdą się nie tylko pełne gry, ale także dodatki do pozycji już znajdujących się na rynku. Keighley prosi jednak, by podchodzić do tego typu doniesień z odpowiednim dystansem. Sam zdementował pogłoski na temat tego, że w czasie The Game Awards 2019 poznamy jakieś szczegóły na temat remake'u Resident Evil 3 i podkreślił:

Jak zawsze w Internecie znajdziecie mnóstwo fałszywych informacji na temat tego, co zostanie pokazane podczas uroczystości... ale na pewno fajnie jest to czytać :)

Geoff Keighley przestrzega przed wierzeniem we wszystko, co ludzie piszą w Internecie. - The Game Awards 2019 - w planach zapowiedź około 10 nowych projektów - wiadomość - 2019-12-06
Geoff Keighley przestrzega przed wierzeniem we wszystko, co ludzie piszą w Internecie.

W tym wszystkim nie należy jednak zapominać, że The Game Awards to przede wszystkim gala rozdania prestiżowych nagród. Listę nominowanych produkcji i osobistości ze świata gier, w ułożenie której już drugi rok z rzędu wkład miał portal GRYOnline.pl, znajdziecie w tym miejscu. Zwycięzców poznamy już w przyszłym tygodniu. Wydarzenie rozpocznie się w piątek 13 grudnia o godzinie 2:30 czasu polskiego.

  1. Oficjalna strona internetowa The Game Awards