Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2019, 09:10

Przeciek: zapowiedź Batman Arkham Legacy na TGA 2019 w grudniu

Najnowsze przecieki sugerują, że nowa produkcja z cyklu Batman: Arkham od studia Warner Bros. Games Montreal zostanie oficjalnie zapowiedziana podczas The Game Awards 2019. Impreza odbędzie się 12 grudnia bieżącego roku.

„Człowieku, puść go...” - Przeciek: zapowiedź Batman: Arkham Legacy na TGA 2019 w grudniu - wiadomość - 2019-11-28
„Człowieku, puść go...”

Dobra wiadomość dla fanów Batmana. Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, nowa produkcja Warner Bros. Games Montreal z Mrocznym Rycerzem w roli głównej zostanie oficjalnie zapowiedziana podczas imprezy The Game Awards 2019, która odbędzie się już 12 grudnia. Takie informacje zdradził Coby z kanału Slcmof (materiał wideo znajdziecie poniżej). Twórca podkreśla, że przecieki pochodzą z tego samego źródła, które wcześniej ujawniło grafiki koncepcyjne i zrzuty ekranu z anulowanej gry z Damianem Wayne’em w roli głównej. Innymi słowy, źródło jest pozornie wiarygodne, chociaż nawet Coby podkreśla na Twitterze, że nigdy nie można mieć stuprocentowej pewności.

Tak czy inaczej, jeśli jesteście prawdziwymi fanami trylogii Arkham oraz produkcji pobocznych, to warto poświęcić te półtorej godziny na obejrzenie materiału. I ciągle pamiętać, że to wyłącznie domysły i spekulacje. Zaznaczmy, że samo Warner Bros. Games Montreal niejako rozpoczęło kampanię promocyjną gry już we wrześniu. Podczas obchodów dnia Batmana studio pochwaliło się na Twitterze krótkim materiałem z migającym symbolem Człowieka-Nietoperza. Fani szybko rozpoznali nawiązania do Trybunału Sów (Court of Owls), co spowodowało, że przez jakiś czas spodziewaliśmy się, że właśnie taki podtytuł otrzyma nowa produkcja.

Minął miesiąc i w sieci pojawił się przeciek, według którego nowym tytułem gry WB Games Montreal jest Akham Legacy, a nie Trybunał Sów. Informacja kapnęła z Twittera użytkownika Sabi, który ma na koncie sprawdzone wycieki między innymi z tegorocznych targów E3. Sugeruje on, że w nowym Batmanie pokierujemy nie tylko Bruce’em Wayne’em, lecz także pozostałymi członkami „bat rodziny”.

W tym momencie możemy być pewni w zasadzie tylko dwóch kwestii związanych z nową grą z serii Arkham. Pierwszą jest fakt, że owa tajemnicza produkcja rzeczywiście powstaje. Drugą natomiast, że Kevin Conroy (czyli głos Batmana z gier Rocksteady oraz filmów i seriali animowanych) nie powróci do roli Człowieka-Nietoperza. Jeśli dotychczasowe doniesienia okażą się prawdziwe, to już nie mogę się doczekać TGA 2019. Wizja dowolnego przełączania się (o ile takie będzie możliwe) między bohaterami i śmiganie nimi po Gotham napawa mnie radością.

  1. Oficjalna strona internetowa Warner Bros. Interactive Entertainment