Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 listopada 2019, 19:15

autor: Ender

Games with Gold w grudniu - m.in. Jurassic World Evolution

Znamy listę gier, które w grudniu zostaną udostępnione abonentom Xbox Live Gold. Posiadacze Xboksów otrzymają w sumie cztery produkcje: Jurassic World Evolution, Insane Robots, Toy Story 3 oraz Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD.

Microsoft ogłosił właśnie listę czterech tytułów, które w grudniu trafią do posiadaczy subskrypcji Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate. Dwie pozycje stworzone z myślą o Xboksie One to Jurassic World Evolution oraz Insane Robots. Tytuły z Xboksa 360, w które zagramy na trzysta sześćdziesiątce oraz jej następcy dzięki kompatybilności wstecznej, to z kolei gry Toy Story 3 i Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD. Jak zwykle produkcje zostaną udostępnione w różnych terminach, informacje na ten temat znajdziecie poniżej.

Games with Gold w grudniu:

  1. Jurassic World Evolution – gra dostępna od 16 grudnia do 15 stycznia
  2. Insane Robots – gra dostępna od 1 do 31 grudnia
  3. Toy Story 3 – gra dostępna od 1 do 15 grudnia
  4. Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD – gra dostępna od 16 do 31 grudnia

Gry na Xboksa One

Jurassic World Evolution

Jurassic World Evolution to dobrze przyjęta strategia ekonomiczna (wciąż rzadkość na konsolach), oparta na licencji popularnej serii filmów zapoczątkowanej przez Stevena Spielberga. Gracze wcielają się we właściciela parku rozrywki, którego główną atrakcją są dinozaury, przywrócone do życia dzięki inżynierii genetycznej. Poza budową i utrzymaniem kosztownej infrastruktury, do naszych zadań należy także pozyskiwanie nowych gatunków prehistorycznych stworzeń, uatrakcyjniających ofertę parku i przyciągających gości.

Insane Robots

Dwuwymiarowa strategia turowa z elementami karcianki i RPG z 2018 roku, która stworzona została przez niezależne studio Playniac. Głównym bohaterem produkcji jest robot o imieniu Franklin, stojący na czele rebelii mającej na celu obalić nikczemnego tyrana Kernela. Filarem rozgrywki jest toczenie turowych pojedynków z innymi maszynami. Opierają się one na zasadach znanych z gier karcianych. Tytuł oferuje piętnastogodzinną kampanię dla pojedynczego gracza, a także możliwość zabawy wieloosobowej za pośrednictwem sieci, jak i lokalnie w trybie gorącego krzesła.

Gry na Xboksa 360 i Xboksa One

Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD

Zremasterowana wersja gry Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate, wydanej pierwotnie na konsoli Nintendo 3DS. Produkcja hiszpańskiego studia Mercury Steam Entertainment kontynuuje wątki zapoczątkowane we wcześniejszym tytule zespołu z 2010 roku – Castlevania: Lords of Shadow. W przeciwieństwie do poprzednika, Mirror of Fate wraca do sprawdzonej formuły serii Castlevania. Mamy więc do czynienia ze zręcznościową platformówką z elementami RPG (wykonaną w technice 2.5D), w której przemierzamy rozległe i kompleksowe lokacje wypełnione różnymi fantastycznymi przeciwnikami i bossami.

Toy Story 3

Zręcznościowa produkcja familijna oparta na przebojowym filmie wytwórni Pixar pod tym samym tytułem, który trafił do kin w 2010 roku. Podczas zabawy gracze wcielają się w bohaterów znanych ze srebrnego ekranu, takich jak Woody, Buzz i Jessie. Wraz z innymi zabawkami Andy'ego znaleźli się oni niespodziewanie w przedszkolu, z którego wkrótce będą chcieli uciec.

  1. Oficjalna strona internetowa usługi Games with Gold