Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360PSPPS3NDSWii
Okładka Toy Story 3: The Video Game (PC)

Toy Story 3: The Video Game

Toy Story 3: The Video Game to wyprodukowana przez studio Avalanche Software gra akcji, bazująca na motywach popularnego filmu animowanego wytwórni Pixar.

Akcji | filmy animowane | kooperacja

Okładka Toy Story 3: The Video Game (PC)

data premiery gry:

15cze2010

X360 PS3 Wii PSP NDS PC

Toy Story 3: The Video Game to gra akcji przeznaczona dla najmłodszych miłośników gatunku, wyprodukowana na podstawie filmu animowanego pod tym samym tytułem. Tytuł został opracowany przez studio Avalanche Software (mające w dorobku m.in. serię platformówek Tak) przy współudziale firmy Pixar, odpowiedzialnej za przygody filmowych bohaterów serii.

W głównym trybie rozgrywki Toy Story 3: The Video Game przeżywamy wspólnie ze znanymi bohaterami filmowe przygody, uzupełnione przez twórców o kilka dodatkowych misji. Wcielamy się tu w Buzza i Woody’ego, podejmujących próbę zaradzenia trudnej sytuacji, jaka spotkała zabawki po tym jak Andy – ich prawowity właściciel – wyjechał z miasta w celu kontynuacji nauki na uniwersytecie.

Toy Story 3: The Video Game umożliwia także wzięcie udziału w trybie rozgrywki o nazwie Toy Box. Wcielający się w Buzza lub Woody’ego gracz zwiedza obszerny świat przedstawiony i wykonuje różnego rodzaju zadania zlecane przez zamieszkujące go zabawki. Opcja Toy Box pozwala kreować własne historie i sytuacje, zwiększając tym samym żywotność samej gry.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 7,9 / 10 na podstawie 532 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6,7 / 10 na podstawie 39 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79,99 PLN

Gry podobne do Toy Story 3: The Video Game

Klasyfikacja PEGI Toy Story 3: The Video Game

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Toy Story 3: The Video Game

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium IV 2.4 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5600 lub lepsza)
  • 6 GB HDD
  • Windows XP/Vista
Red Dead Redemption wciąż liderem amerykańskiego rynku konsol
Red Dead Redemption wciąż liderem amerykańskiego rynku konsol

wiadomość16 lipca 2010

Organizacja analityczna NPD opublikowała sprawozdanie z wyników amerykańskiego rynku konsolowego w czerwcu tego roku. Interaktywny western autorstwa studia Rockstar Games okazał się bezkonkurencyjny już drugi miesiąc z rzędu.

Premiery gier w Polsce (14-20 czerwca)

wiadomość21 czerwca 2010

Kinowa premiera Toy Story 3 znalazła swoje odzwierciedlenie na polskim rynku gier – przygody Chudego i Buzza ukazały się aż na sześciu platformach. Jednak to nie gra reklamująca film studia Pixar, a najnowszy Metal Gear Solid, był w minionym tygodniu najgłośniejszym tytułem.

Wieści ze świata (Red Dead Redemption, Limbo, Earthworm Jim) 31/05/10
Wieści ze świata (Red Dead Redemption, Limbo, Earthworm Jim) 31/05/10

wiadomość31 maja 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o nowych mapach do Defense Grid, starcie zamkniętej bety Tactical Intervention, końcu studia Monte Cristo, wznowieniu Earthworm Jim z kooperacją, a także obietnicy kolejnych dodatków DLC do Red Dead Redemption. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Battlefield 1943, Frederic Raynal, Toy Story 3)
Wieści ze świata (Battlefield 1943, Frederic Raynal, Toy Story 3)

wiadomość19 marca 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o nowej grze twórcy Little Big Adventures, pecetowej odsłonie Battlefield 1943, kolejnych grach w ofercie GOG.com, a także dacie premiery Final Fight: Double Impact. Zapraszamy do lektury.

Disney zapowiada Toy Story 3: The Video Game
Disney zapowiada Toy Story 3: The Video Game

wiadomość17 lutego 2010

Firma Disney Interactive Studios potwierdziła oficjalnie fakt rozpoczęcia prac nad grą Toy Story 3: The Video Game, bazującą na fabule tegorocznego filmu animowanego studia Pixar. Produkcja zostanie wydana na wszystkich istotnych platformach: PC, Xboksie 360, PlayStation 3, Wii, Nintendo DS i PSP. Debiut odbędzie się 15 i 18 czerwca bieżącego roku (odpowiednio w USA i w Europie).

X360
PS3
Wii
PSP
NDS
PC