Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2019, 15:45

autor: AlexB

L.A. Noire: The VR Case Files na PSVR i skasowana gra Batman - wieści

Dziś piszemy o L.A. Noire: The VR Case Files, które prawdopodobnie zmierza na PlayStation VR oraz możliwym wycieku grafik ze skasowanego sequela Batman: Arkham Knight. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

L.A. Noire: The VR Case Files prawdopodobnie zmierza na PSVR

Co pan robił pięć lat temu 24 sierpnia między 20:00 a 21:00? - L.A. Noire: The VR Case Files na PSVR i skasowana gra Batman - wieści - wiadomość - 2019-08-14
Co pan robił pięć lat temu 24 sierpnia między 20:00 a 21:00?

Marzyliście o tym, by niemal dosłownie wejść w skórę amerykańskiego detektywa z lat 40. ubiegłego wieku? Taką możliwość daje Wam L.A. Noire: The VR Case Files, czyli specjalna wersja przygodowej gry akcji od studia Team Bondi przeznaczona na urządzenia do wirtualnej rzeczywistości. Do tej pory tytuł był obecny wyłącznie na PC, lecz wygląda na to, że wkrótce cieszyć się z niego będą mogli również użytkownicy konsol PlayStation 4. Jak bowiem podaje serwis Push Square, edycja na PlayStation VR otrzymała klasyfikację wiekową w systemie PEGI. Niewykluczone zatem, że zostanie ona zapowiedziana podczas targów gamescom, które startują w Kolonii już w przyszłym tygodniu.

Możliwy wyciek grafik ze skasowanej kontynuacji Batman: Arkham Knight

W takim zrujnowanym Gotham miała toczyć się akcja kontynuacji Arkham Knight. - L.A. Noire: The VR Case Files na PSVR i skasowana gra Batman - wieści - wiadomość - 2019-08-14
W takim zrujnowanym Gotham miała toczyć się akcja kontynuacji Arkham Knight.

W serwisie 4chan anonimowa osoba opublikowała serię grafik podobno prezentujących skasowany sequel gry Batman: Arkham Knight. Według źródła, tytuł ten był tworzony przez studio Warner Bros. Games Montreal (ekipa odpowiedzialna za Batman: Arkham Origins). Jej głównym bohaterem miał być Damian Wayne, syn Bruce'a i Talli al Ghul, który zostałby Mrocznym Rycerzem w zniszczonym Gotham z przyszłości. W grze znalazłyby się między innymi Batmotor, system Nemesis podobny do tego z cyklu Śródziemie, Two-Face (jako sędzia), goryl Grodd, Trujący Bluszcz, Dick Grayson oraz... stary Bruce Wayne. Ten ostatni element może poddawać w wątpliwość wiarygodność całego przecieku zważywszy na fakt, co stało się w zakończeniu Arkham Knight. Wszystkie informacje zostały zebrane w tym poście w serwisie Reddit.

Ponadto anonim zdradził, że Warner Bros. Games Montreal pracowało nad grą Suicide Squad, która również została skasowana, oraz tytułem o Supermanie, którego produkcja jednak nigdy na dobre się nie rozkręciła. Obie te informacje potwierdzałyby wcześniejsze plotki na temat opracowywanych pozycji z uniwersum DC.

Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło. Podobno Warner Bros. Games Montreal pracuje obecnie nad inną grą o Batmanie, natomiast Rocksteady przygotowuje produkcję „o tworzeniu superbohatera”. Trzeba jednak pamiętać, że są to jedynie plotki i należy je brać z pewnym dystansem.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii.

 1. Angry Birds: Friends
 2. X4: Split Vendetta
 3. World of Warcraft Classic
 4. The Coma 2: Vicious Sisters
 5. Undefeated
 6. Tactical Breach Wizards
 7. Shortest Trip to Earth
 8. Gravity Rider Zero
 9. Order of Battle: Red Star
 10. Plants vs. Zombies Heroes
 11. Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir
 12. Battle Chasers: Nightwar