Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2019, 15:40

autor: AlexB

Jest zwiastun, cena i data premiery Need for Speed: Heat

Pojawił się pierwszy zwiastun NFS: Heat, czyli kolejnej odsłony popularnej serii gier wyścigowych. Tytuł ukaże się 8 listopada na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, dziś firma Electronic Arts opublikowała pierwszy zwiastun nowej odsłony kultowego wyścigowego cyklu Need for Speed. Przecieki nie kłamały i nosi ona podtytuł Heat. Gra ukaże się na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One 8 listopada bieżącego roku.

A oto jak prezentuje się oficjalny opis gry:

Pracuj za dnia i ryzykuj nocą w Need for Speed HEAT, emocjonującej grze wyścigowej, w której prawo przestaje obowiązywać wraz z zachodem słońca. Za dnia w Palm City odbywają się zawody Speedhunter Showdown. To oficjalne wydarzenie, które pozwala zarobić na ulepszenia auta. Nocą możesz brać udział w nielegalnych wyścigach, budować swoją reputację i uzyskać dostęp do kolejnych wydarzeń i lepszych części. Musisz jednak uważać – policja w tym mieście nie gra uczciwie.

Przy okazji trailera ruszyła również przedsprzedaż Need for Speed: Heat. Dostępne są dwie edycje tytułu – Zwykła oraz Specjalna, która zapewnia szereg bonusów w postaci dodatkowych aut, kostiumów postaci, a także premii do szybkości zdobywania reputacji oraz pieniędzy. Ich ceny prezentują się w sposób następujący:

 

PC

PlayStation 4

Xbox One

Edycja Zwykła

249,90 zł

289 zł (260,10 zł z abonamentem EA Access)

288,99 zł (260,09 zł z abonamentem EA Access)

Edycja Specjalna

289,90 zł

329 zł (296,10 zł z abonamentem EA Access)

328,99 zł (296,09 zł z abonamentem EA Access)

Ponadto osoby posiadające abonament Origin Access Premier będą mogły zagrać w pełną wersję NFS: Heat od 5 listopada. Tego samego dnia gracze opłacający inne subskrypcje EA otrzymają możliwość przetestowania tytułu w ramach czasowego triala.

Czy Heat nawiąże do chlubnej przeszłości serii Need for Speed? - Jest zwiastun, cena i data premiery Need for Speed: Heat - wiadomość - 2019-08-14
Czy Heat nawiąże do chlubnej przeszłości serii Need for Speed?

Więcej szczegółów na temat NFS: Heat usłyszymy podczas targów gamescom, które odbędą się w przyszłym tygodniu w niemieckiej Kolonii.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Need for Speed