Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2019, 15:54

Babylon’s Fall – pierwszy gameplay ze slashera PlatinumGames

Podczas dzisiejszego streamu State of Play pokazano pierwszy gameplay z nowego slashera studia PlatinumGames. Mowa o nieco zapomnianym Babylon’s Fall, którego akcja będzie rozgrywać się w świecie fantasy.

Sony przypomniało nam o istnieniu Babylon’s Fall, gry studia PlatinumGames. - Babylon’s Fall – pierwszy gameplay ze slashera PlatinumGames - wiadomość - 2019-12-10
Sony przypomniało nam o istnieniu Babylon’s Fall, gry studia PlatinumGames.

Na ostatnim w tym roku streamie State of Play firmy Sony pokazano nowe materiały z oczekiwanych gier. Jedną z nich okazało się Babylon’s Fall, o którym nie słyszeliśmy od czasu zapowiedzi na targach E3 2018. Przypomniana nam produkcja tworzona jest od paru lat w studiu PlatinumGames, u twórców m.in. Nier: Automaty i Bayonetty, którzy specjalizują się w gatunku tzw. slasherów. Do niego będzie również należeć najnowszy tytuł, który jest przygotowywany pod okiem firmy Square-Enix. Oto pierwsze fragmenty rozgrywki:

Na powyższym materiale wideo można zobaczyć spowite mgłą miejsce akcji oraz kilka przykładowych bardzo dynamicznych starć z przeciwnikami, w tym fragment spotkania z bossem. Gracze, którzy do tej pory byli zadowoleni z walki w grach PlatinumGames, nie powinni być również rozczarowani gameplayem z Babylon’s Fall. Oprawa wizualna prezentuje podobny poziom, co w ostatnich tytułach studia, czyli nie robi jakiegoś szczególnego wrażenia.

Babylon’s Fall zadebiutuje na PC oraz konsoli PlayStation 4. Data premiery nie jest znana. Więcej informacji poznamy dopiero latem przyszłego roku, prawdopodobnie na targach E3 albo gamescom, więc twórcy każą nam znowu długo czekać. Oby było warto.