Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2017, 17:30

autor: AlexB

Ghost of Tsushima - zemsta samuraja w nowej grze twórców inFamous

Właściwa część konferencji Sony rozpoczęła się zapowiedzią nowej gry od studia Sucker Punch. Mowa o Ghost of Tsushima. Tytuł pojawi się wyłącznie na PlayStation 4.

Ghost of Tsushima - zemsta samuraja w nowej grze twórców inFamous - ilustracja #1

Główna część konferencji Sony zorganizowanej przy Paris Games Week 2017 rozpoczęła się od mocnego uderzenia, a mianowicie zapowiedzi zupełnie nowego IP od studia Sucker Punch Productions, twórców między innymi serii inFamous. Mowa o Ghost of Tsushima. Tytuł przeniesie graczy do średniowiecznej Japonii nękanej przez mongolskie inwazje. Podczas jednej z nich, na tytułową wyspę Tsushima, giną bliscy głównego bohatera. Jak na samuraja, obrońcę Kraju Kwitnącej Wiśni, przystało, protagonista rusza w podróż w poszukiwaniu zemsty. Tradycyjny sposób walki na nic się jedna zda, aby osiągnąć swój cel heros, musi nauczyć się działać w cieniu. Nie wiemy na razie zbyt wiele na temat rozgrywki w Ghost of Tsushima. Znając jednak poprzednie tytuły studia Sucker Punch Productions, możemy wstępnie założyć, że w jego najnowszej produkcji nie zabraknie efektownej akcji i otwartego świata. Ghost of Tsushima pojawi się wyłącznie na PlayStation 4. Data premiery nie jest na razie znana.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima