Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 maja 2018, 08:42

autor: Góral

Na E3 2018 Sony pokaże m.in. Death Stranding i The Last of Us: Part 2

Firma Sony zdradziła pierwsze produkcje, które doczekają się prezentacji podczas targów E3. Obejrzymy pokazy m.in. Death Stranding od Kojima Productions, The Last of Us: Part II autorstwa Naughty Dog i Ghost of Tsushima od Sucker Punch.

The Last of Us: Part II pojawi się na E3. - Na E3 2018 Sony pokaże m.in. Death Stranding i The Last of Us: Part 2 - wiadomość - 2018-05-12
The Last of Us: Part II pojawi się na E3.
Sony na E3 2018:
  • konferencja odbędzie się 12 czerwca o godzinie 3:00 czasu polskiego;
  • wśród prezentowanych gier pojawią się następujące tytuły: Death Stranding, Ghost of Tsushima, Spider-Man oraz The Last of Us: Part II.

12 czerwca odbędzie się konferencja firmy Sony zorganizowana z okazji targów E3. Producent konsoli PlayStation 4 postanowił podzielić się pierwszymi informacjami na temat tego wydarzenia, dzięki czemu poznaliśmy tytuły kilku produkcji, które zostaną pokazane w trakcie amerykańskiej imprezy. Mowa o Death Stranding autorstwa Kojima Productions, Ghost of Tsushima od Sucker Punch, Spider-Man (Insomniac Games) oraz The Last of Us: Part II (Naughty Dog). Miejmy nadzieję, że tym razem deweloperzy pokuszą się o pokazanie rozgrywki, gdyż do tej pory mogliśmy jedynie obejrzeć zabawę z nadchodzących przygód Petera Parkera. Oczywiście te cztery tytuły to nie wszystko. Firma obiecała o wiele więcej atrakcji i gier od zewnętrznych deweloperów, które ukażą się na konsoli PlayStation 4 i PlayStation VR.

Konferencja odbędzie się w niewygodnej dla nas porze, bo o godzinie 3 w nocy. Wygląda jednak na to, że warto będzie się poświęcić, by móc na żywo śledzić prezentację. Transmisję z wydarzenia obejrzycie na specjalnej stronie PlayStation oraz w serwisach YouTube i Twitch, a także na Facebooku. Oczywiście niedługo po zakończeniu eventu na naszej stronie znajdziecie jego podsumowanie z wszystkimi zwiastunami i pokazami rozgrywki.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.