Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 10 grudnia 2019, 17:18

autor: Froozyy

Zmierz się w Soulcalibur VI w ramach Friendly Fire by Wedel Up!

Ruszyły zapisy do ostatniego turnieju obecnego sezonu Friendly Fire. Tym razem gracze będą mogli zmierzyć się w Soulcalibur VI. Dla zawodników z dwóch pierwszych miejsc zostały przewidziane nagrody pieniężne oraz zestawy słodkości od marki E.Wedel.

Turniej Soulcalibur VI w ramach Friendly Fire by Wedel Up!. - Zmierz się w Soulcalibur VI w ramach Friendly Fire by Wedel Up! - wiadomość - 2019-12-10
Turniej Soulcalibur VI w ramach Friendly Fire by Wedel Up!.

W ostatnim turnieju obecnego sezonu Friendly Fire by Wedel Up! zawodnicy będą mieli okazję zmierzyć się w bijatyce Soulcalibur VI. Dla graczy z pierwszych dwóch miejsc przewidziane są nagrody pieniężne oraz zestawy słodkości od marki E.Wedel.

Rejestrować możecie się pod tym adresem do 16 grudnia do godziny 19:00. Listę uczestników ogłosimy w ten sam dzień o godzinie 22:00. Następnie zakwalifikowani zawodnicy będą musieli potwierdzić swój udział 17 grudnia między 7:00 a 17:00. Turniej rozpocznie się w ten sam dzień o 18:00.

Przypominamy, że w ramach obecnego sezonu Friendly Fire by Wedel Up! każdy z uczestników walczy o nagrodę główną w postaci karty graficznej GeForce RTX 2070 Super, która czeka na zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym.

Nagroda dla zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym.
Nagroda dla zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym.

Szczegółowe informacje na temat zapisów zamieszczamy poniżej. Z kolei pełny regulamin znajdziecie na oficjalnej stronie turnieju.

Podstawowe informacje

  • Uczestnicy zostaną wybrani według kolejności zgłoszeń.
  • Drabinka podwójnej eliminacji.
  • Każdy mecz oprócz finałów rozgrywany jest do trzech wygranych rund (BO5) i dwóch wygranych walk (BO3). Finał górnej i dolnej drabinki oraz wielki finał rozgrywane będą do trzech wygranych walk (BO5).

Najważniejsze terminy

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Soulcalibur VI

Soulcalibur VI