Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 10 grudnia 2019, 17:18

autor: Paweł "Froozyy" Woźniak

Zmierz się w Soulcalibur VI w ramach Friendly Fire by Wedel Up!

Ruszyły zapisy do ostatniego turnieju obecnego sezonu Friendly Fire. Tym razem gracze będą mogli zmierzyć się w Soulcalibur VI. Dla zawodników z dwóch pierwszych miejsc zostały przewidziane nagrody pieniężne oraz zestawy słodkości od marki E.Wedel.

Turniej Soulcalibur VI w ramach Friendly Fire by Wedel Up!. - Zmierz się w Soulcalibur VI w ramach Friendly Fire by Wedel Up! - wiadomość - 2019-12-10
Turniej Soulcalibur VI w ramach Friendly Fire by Wedel Up!.

W ostatnim turnieju obecnego sezonu Friendly Fire by Wedel Up! zawodnicy będą mieli okazję zmierzyć się w bijatyce Soulcalibur VI. Dla graczy z pierwszych dwóch miejsc przewidziane są nagrody pieniężne oraz zestawy słodkości od marki E.Wedel.

Rejestrować możecie się pod tym adresem do 16 grudnia do godziny 19:00. Listę uczestników ogłosimy w ten sam dzień o godzinie 22:00. Następnie zakwalifikowani zawodnicy będą musieli potwierdzić swój udział 17 grudnia między 7:00 a 17:00. Turniej rozpocznie się w ten sam dzień o 18:00.

Przypominamy, że w ramach obecnego sezonu Friendly Fire by Wedel Up! każdy z uczestników walczy o nagrodę główną w postaci karty graficznej GeForce RTX 2070 Super, która czeka na zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym.

Nagroda dla zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym.
Nagroda dla zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym.

Szczegółowe informacje na temat zapisów zamieszczamy poniżej. Z kolei pełny regulamin znajdziecie na oficjalnej stronie turnieju.

Podstawowe informacje

  • Uczestnicy zostaną wybrani według kolejności zgłoszeń.
  • Drabinka podwójnej eliminacji.
  • Każdy mecz oprócz finałów rozgrywany jest do trzech wygranych rund (BO5) i dwóch wygranych walk (BO3). Finał górnej i dolnej drabinki oraz wielki finał rozgrywane będą do trzech wygranych walk (BO5).

Najważniejsze terminy