Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2021, 09:59

autor: Adrian Werner

Genshin Impact otrzyma darmową postać Aloy z Horizon: Zero Dawn

Do gry Genshin Impact wkrótce jako darmowa grywalna postać trafi Aloy, czyli bohaterka Horizon: Zero Dawn.

Studia MiHoYo oraz Guerrilla Games ogłosiły, że wkrótce do gry Genshin Impact jako grywalna postać zawita Aloy, czyli główna bohaterka Horizon: Zero Dawn. Ma ona być dostępna za darmo i tylko przez określony czas, po upływie którego jej odblokowanie nie będzie już możliwe.

Nie wiemy dokładnie, kiedy Aloy trafi do Genshin Impact. Ujawniono jedynie, że będzie ona jedną z nowości dostępnych w aktualizacjach 2.1 oraz 2.2. Wiemy również, że użytkownicy konsol PlayStation 4 i PlayStation 5 zagrają tą postacią wcześniej niż posiadacze innych platform sprzętowych.

Aloy ma być pięciogwiazdkową postacią, należącą do grupy najpotężniejszych bohaterów w Genshin Impact. Po wydaniu aktualizacji 2.1 grający na PS4 i PS5 z rangą 20. lub wyższą otrzymają wiadomość w grze o możliwości odblokowania Aloy. Użytkownicy pozostałych platform poczekają na to do patcha 2.2.

O ile samą bohaterką prędzej czy później będziemy mogli zagrać na każdym sprzęcie, to już jej łuk, który trafi dodatkowo do gry, ma być dostępny wyłącznie na konsolach PlayStation. Będzie to broń czterogwiazdkowa.

Warto na koniec przypomnieć, że to nie jedyny gościnny występ Aloy ostatnimi czasy. W kwietniu trafiła ona jako grywalna bohaterka do Fortnite’a.

  1. Genshin Impact to znak, że nowa generacja może należeć do Chin
  2. Genshin Impact - poradnik do gry