Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2020, 16:27

Horizon Zero Dawn na PC w remoncie. Jest patch 1.05

Horizon Zero Dawn: Complete Edition na PC zostało zaktualizowane do wersji 1.05. Poza poprawkami stabilności firma Guerrilla Games zadbała o lepsze wykorzystanie mocy PC-tów.

Horizon Zero Dawn na PC w remoncie. Jest patch 1.05 - ilustracja #1
Horizon Zero Dawn: Complete Edition na PC otrzymało kolejną aktualizację.
W SKRÓCIE:
  1. Horizon Zero Dawn: Complete Edition na PC zostało zaktualizowane do wersji 1.05.
  2. Poza poprawą stabilności gry naprawiono błędy związane z zużyciem pamięci VRAM.
  3. Animacje shaderów nie są już na stałe przypisane do 30 klatek na sekundę i będą płynniejsze w ruchu.

Tydzień po ostatniej łatce Horizon Zero Dawn: Complete Edition na PC zostało zaktualizowane do wersji 1.05. Firma Guerrilla Games przygotowała kolejną porcję poprawek stabilności, nowe opcje w ustawieniach gry oraz załatała błędy blokujące postępy.

Nowa aktualizacja Horizon Zero Dawn: Complete Edition wprowadza do gry opcję wyłączenia wibracji w kontrolerze. Tytuł uruchomi się teraz także, jeśli wersja Windowsa jest poniżej minimalnych wymagań. Poza poprawkami stabilności, które związane są z zarządzaniem zużyciem pamięci VRAM, naprawiono m.in. błąd, który aktywował się, jeśli po uruchomieniu gry na Steamie wciskaliśmy od razu przycisk „stop”. Gra nie będzie też sprawiać już problemów, jeśli korzystacie z antywirusa Avast.

To nie wszystko. Uaktualniono animacje shaderów, które nie są już przypisane na stałe do 30 klatek na sekundę. Usunięto błąd związany z włosami Aloy, które zachowywały się dziwnie, jeśli graliśmy w więcej niż 30 fps. Firma Guerrilla Games poinformowała także, że nadal w opracowaniu jest aktualizacja, która poprawi wydajność gry na wybranych konfiguracjach sprzętowych oraz działanie filtrowania anizotropowego i technologii HDR.

  1. 5 solidnych powodów, żeby zagrać w Horizon Zero Dawn na PC
  2. Horizon Zero Dawn – poradnik
  3. Strona Horizon Zero Dawn: Complete Edition na platformie Steam