Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2020, 16:05

autor: AlexB

EA Desktop - zapisy do beta testów następcy Origina

Wystartowały beta-testy EA Desktop, czyli aplikacji mającej być następcą Origina. Obecnie wziąć w nich udział mogą wszyscy posiadający konta EA.

Bieżący tydzień rozpoczął się od dość niespodziewanej informacji. Otóż firma Electronic Arts zdecydowała się na przemianowanie swojej platformy Origin na EA Desktop. Nie ma być to jedynie zmiana kosmetyczna. Przeobrażeniu ulegnie również sama aplikacja. W jaki sposób? Jeśli posiadacie konto EA, to nic nie stoi na przeszkodzie, byście przekonali się o tym sami. Po zalogowaniu się na stronie podanej poniżej możecie się bowiem zapisać do beta-testów nowej wersji launchera od EA. Zaproszenia do udziału w nich są rozsyłane według kolejności zgłoszeń.

  1. Zapisz się do beta-testów aplikacji EA Desktop
EA Desktop - zapisy do beta testów następcy Origina - ilustracja #1
Cyfrowa platforma EA przechodzi transformację.

Gdy otrzymacie dostęp do wczesnej wersji nowej aplikacji od EA, cała Wasza biblioteka gier, postępy w nich oraz lista znajomych z Origina zostaną do niej przeniesione. Czego poza tym możecie się spodziewać? Cytując oficjalny komunikat:

[Aplikacja EA Desktop] oferuje znacznie większą wydajność i możliwość powrotu do gry w zaledwie kilka kliknięć, a także usprawnienia rozgrywki pozwalające ci monitorować czas spędzany na graniu przez ciebie i twoją rodzinę. Ułatwiamy i przyspieszamy odnajdywanie i instalowanie nowej zawartości, niezależnie od tego, czy kupujesz gry, czy też grasz w ramach abonamentu EA Play. Wprowadzamy również nowe korzyści, dzięki którym abonenci EA Play i EA Play Pro będą jeszcze bardziej zadowoleni ze swoich ulubionych gier. A wszystko to w eleganckim, przyciemnionym interfejsie, o który prosiliście.

Przedstawiciele Electonic Arts proszą osoby, które wezmą udział w becie, by zgłaszały wszelkie uwagi. Wszystko po to, by stworzyć „szybszą, prostszą i potężniejszą platformę”. Niestety jak na razie nie wiadomo, jak długo potrwają testy i kiedy wszystkie nowe funkcje, czy to już opracowane, czy też dopiero przygotowywane, pojawią się w pełnoprawnej wersji aplikacji.

  1. Oficjalna strona Electronic Arts
  2. Oficjalna strona Origin