Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2020, 14:25

autor: AlexB

Wysyp gameplayów z FIFA 21

W sieci pojawiło się mnóstwo materiałów prezentujących w akcji grę FIFA 21. Kolejna odsłona popularnego cyklu symulatorów piłkarskich od firmy EA Sports zadebiutuje na PC, PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch 9 października.

Dla miłośników wirtualnej piłki nożnej tradycyjnie już końcówka lata stoi pod znakiem premier nowych odsłon dwóch wielkich cyklów – Pro Evolution Soccer (obecnie eFootball PES) oraz FIFA. W tym roku rywalizacja ta wygląda jednak nieco inaczej. Firma Konami ograniczyła się bowiem jedynie do wypuszczenia tańszego sezonowego odświeżenia poprzedniej części swojej piłkarskiej produkcji, natomiast EA Sports przygotowało kontynuację sprzedawaną za pełną cenę. Lecz czy warto się nią zainteresować i czy zmiany zaproponowane przez Kanadyjczyków nie są zbyt ubogie? Odpowiedź na to pytanie mogą dawać nowe gameplaye prezentujące FIF-ę 21 w akcji, które w ostatnich godzinach pojawiły się w sieci. Część z nich prezentuje pojedyncze mecze bądź akcje. Oto przykłady:

Inni youtuberzy, którzy uzyskali przedpremierowo dostęp do FIF-y 21, zdecydowali się na pokazanie trybu kariery. Oto filmy części z nich, w tym Damiana z kanału PLKD:

Warto zaznaczyć, że wersja FIF-y 21 udostępniona wybranym osobom i redakcjom nie jest ostateczna. Oznacza to, że niektóre elementy widoczne na powyższych materiałach mogą jeszcze zostać poprawione bądź zmienione.

Wysyp gameplayów z FIFA 21 - ilustracja #1
Premiera FIF-y 21 zbliża się wielkimi krokami.

Przypominamy, że FIFA 21 oficjalnie zadebiutuje na PC, PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch 9 października, lecz klienci, którzy zdecydują się na zamówienie Edycji Mistrzów bądź Ultimate Early Edition będą mogli uruchomić tytuł trzy dni wcześniej, czyli 6 października. Tytuł zmierza także na PlayStation 5 oraz Xboksa Series X. Niestety jak na razie nie wiadomo dokładnie, kiedy pojawi się on na tych platformach. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że jeśli ktoś zakupi FIF-ę 21 na obecne konsole przed premierą FIF-y 22, będzie mógł otrzymać za darmo elektroniczny egzemplarzy tytułu w wersji na nową generację. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w tej wiadomości.

  1. Oficjalna strona gry FIFA 21
  2. Oficjalna strona firmy Electronic Arts