Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 grudnia 2019, 15:00

autor: Frozen

Jason Schreier uważa, że Horizon Zero Dawn na PC jest możliwe

Jason Schreier z serwisu Kotaku odniósł się do plotki mówiącej o tym, że Horizon Zero Dawn od studia Guerrilla Games ma szansę ukazać się na PC. Słynny dziennikarz uważa, że taka możliwość rzeczywiście istnieje.

Czyżby Horizon Zero Dawn naprawdę miało ukazać się na PC? - Jason Schreier uważa, że Horizon Zero Dawn na PC jest możliwe - wiadomość - 2019-12-14
Czyżby Horizon Zero Dawn naprawdę miało ukazać się na PC?

Jason Schreier, jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy w branży, został poproszony na Twitterze o ostateczne obalenie teorii mówiącej o tym, że Horizon Zero Dawn pojawi się wkrótce na PC. Ku zdziwieniu proszącego użytkownika, redaktor serwisu Kotaku stanowczo odmówił złożenia takiego oświadczenia.

- Jason, czy mógłbyś położyć kres plotce o Horizon Zero Dawn na PC?

- Nie mogę położyć kresu tej plotce.

- Więc uważasz, że to możliwe?

- Tak.

Źródłem plotki, o której pisaliśmy w zeszłym tygodniu, jest były dziennikarz rosyjskiego serwisu Igromania Anton Logwinow. Jego przecieki już raz się sprawdziły – przewidział on bowiem premierę Death Stranding na PC (warte odnotowania jest to, że oba tytuły powstały na tym samym silniku – Decima). Jason Schreier znany jest z kolei z obalania krążących po internecie nieprawdziwych informacji ze świata gier. Oczywiście, udzielona przez niego odpowiedź nie stanowi potwierdzenia tego, że Horizon Zero Dawn ukaże się na PC.

Według Logwinowa trzecioosobowa gra akcji od studia Guerrilla Games ma pojawić się na „blaszakach” na początku przyszłego roku, więc o tym, czy konsola Sony straci kolejny tytuł ekskluzywny, powinniśmy przekonać się już niedługo. Horizon Zero Dawn ukazało się 28 lutego 2017 roku wyłącznie na PlayStation 4. Produkcja dostępna jest w pełnej polskiej wersji językowej.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Horizon: Zero Dawn

Horizon: Zero Dawn