Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 grudnia 2019, 13:55

autor: Paweł "Froozyy" Woźniak

Commandos 2 HD i Praetorians HD - oryginały vs remastery

Od wczoraj trwają beta-testy odświeżonych wersji Commandos 2 oraz Praetorians. Dostęp do nich mają gracze, którzy zamówili (lub dopiero zamówią) gry w przedsprzedaży. Do sieci trafił również krótki zwiastun porównujący graficznie remastery z pierwowzorami.

Ruszyły beta-testy remasterów Commandos 2 i Praetorians. - Commandos 2 HD i Praetorians HD - oryginały vs remastery - wiadomość - 2019-12-16
Ruszyły beta-testy remasterów Commandos 2 i Praetorians.

Wczoraj rozpoczęły się beta-testy zapowiedzianych w czerwcu remasterów Commandos 2: Ludzi odwagi oraz Praetorians. Dostęp do nich mają ci, którzy zamówili gry w przedsprzedaży w oficjalnym sklepie Kalypso Media (warto zaznaczyć, że ci, którzy na pre-ordery zdecydują się dopiero teraz lub za jakiś czas, również otrzymają możliwość zagrania w wersję beta). Do sieci trafił także filmik prezentujący graficzne możliwości gier i porównujący je z pierwowzorami.

Remastery to przede wszystkim znacznie poprawiona grafika oraz usprawniony interfejs i sterowanie. Beta-testy oferują dostęp do całej zawartości obu tytułów (poprawionego samouczka, kampanii oraz potyczek). W przypadku Praetorians istnieje również możliwość zabawy w trybie sieciowym. Twórcy zapewnili, że będą pojawiać się aktualizacje, które na bieżąco poprawią błędy znalezione przez graczy. Obie produkcje zadebiutują 24 stycznia na komputerach osobistych, a także wiosną na konsolach PlayStation 4 i Xbox One (w przypadku Commandos 2 dodatkowo na Nintendo Switch).