Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2019, 15:07

Commandos 2: HD Remaster na pierwszym zwiastunie

Firma Kalypso Media opublikowała pierwszy zwiastun zremasterowanej wersji taktycznej strategii Commandos 2, która oryginalnie ukazała się w 2001 roku. Produkcja trafi do graczy pod koniec tego roku i pojawi się na pecetach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Firma Kalypso Media przedstawiła graczom pierwszy zwiastun zapowiedzianego w czerwcu remastera klasycznej już taktycznej strategii Commandos 2: Men of Courage, która oryginalnie ukazała się w 2001 roku na komputerach PC. Trailer opublikowany został w związku z rozpoczynającymi się w przyszłym tygodniu targami gamescom 2019 w Kolonii, na których z pewnością nie zabraknie również legendarnej produkcji. Commandos 2: HD Remaster ukaże się najprawdopodobniej pod koniec tego roku i będzie dostępny zarówno na pecetach oraz po raz pierwszy na konsolach (PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch).

Przypomnijmy, że Commandos 2: HD Remaster będzie się wyróżniać na tle pierwowzoru głównie dzięki znacząco ulepszonej dwuwymiarowej szacie graficznej, obsługującej współczesne rozdzielczości ekranu. Dzięki temu sprite'y postaci oraz elementy otoczenia zyskają również wcześniej niewidziane detale i nie będą odstawać na tle najnowszych produkcji. Twórcy pochylą się nad interfejsem gry, czyniąc go bardziej przyjaznym, wprowadzą też wsparcie dla gamepadów i przebudują samouczek.

  1. Oficjalna strona Kalypso Media
  2. Commandos 2: HD Remaster w serwisie Steam