Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2019, 14:02

autor: "Vergil"

Zapowiedziano zremasterowane wersje gier Commandos 2 i Praetorians

Gry Commandos 2: Men of Courage i Praetorians doczekają się zremasterowanych wersji. Odpowiedzialna za ich wydanie firma Kalypso Media podzieliła się ich terminami premier oraz wymaganiami sprzętowymi.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Seria Commandos cieszy się statusem kultowej. - Zapowiedziano zremasterowane wersje gier Commandos 2 i Praetorians - wiadomość - 2019-06-11
Seria Commandos cieszy się statusem kultowej.

Firma Kalypso Media zapowiedziała zremasterowane wersje dwóch klasyków znajdujących się w jej portfolio. Mowa o grze Commandos 2: Ludzie odwagi, nad której odświeżeniem pracuje zespół Yippee! Entertainment, a także o produkcji pod tytułem Praetorians, którą do współczesnych standardów dostosowuje ekipa Torus Games. Warto odnotować, że nad projektami czuwają autorzy ich pierwowzorów, czyli deweloperzy z Pyro Studios.

Gry zmierzają na komputery osobiste, a ich premiera ma się odbyć w czwartym kwartale bieżącego roku. Z informacji dostępnych na Steamie wynika, że nie otrzymają polskich lokalizacji.

Commandos 2: HD Remaster

Od premiery gry Commandos 2: Ludzie odwagi minęło już niemal osiemnaście lat. - Zapowiedziano zremasterowane wersje gier Commandos 2 i Praetorians - wiadomość - 2019-06-11
Od premiery gry Commandos 2: Ludzie odwagi minęło już niemal osiemnaście lat.

Commandos 2: HD Remaster będzie się wyróżniać na tle pierwowzoru głównie za sprawą wyraźnie poprawionej grafiki. Usprawnienia obejmą przede wszystkim modele postaci oraz elementy otoczenia, które znacznie zyskają na szczegółowości. Poza tym twórcy pochylą się nad interfejsem, czyniąc go bardziej przyjaznym, a także poprawią tutorial. Poniżej znajdziecie minimalne wymagania sprzętowe tego tytułu.

System operacyjny:

64-bitowy Windows 7, 8 lub 10

Procesor:

Intel i3 czwartej generacji (3.5GHz) lub AMD Quad-Core (3.9GHz)

Pamięć RAM:

6 GB

Karta graficzna:

Nvidia GTX 570 lub AMD Radeon HD 6950 (2GB Vram)

DirectX:

wersja 11

Wolne miejsce na dysku:

8 GB

Karta dźwiękowa:

kompatybilna z DirectX 9.0c

  1. Commandos 2: HD Remaster na platformie Steam

Praetorians: HD Remaster

Nasze pierwsze spotkanie z grą Praetorians miało miejsce w 2003 roku. - Zapowiedziano zremasterowane wersje gier Commandos 2 i Praetorians - wiadomość - 2019-06-11
Nasze pierwsze spotkanie z grą Praetorians miało miejsce w 2003 roku.

Zremasterowana wersja gry Praetorians doczeka się podobnych usprawnień. Mowa o poprawie grafiki i dostosowaniu jej do wyższych rozdzielczości, a także o zmodernizowanym sterowaniu oraz interfejsie. W jej przypadku również ujawniono minimalne wymagania sprzętowe.

System operacyjny:

64-bitowy Windows 7, 8 lub 10

Procesor:

Intel Core i3-3220

Pamięć RAM:

4 GB

Karta graficzna:

Intel HD Graphics 4000 lub Nvidia GeForce GT640

DirectX:

wersja 11

Wolne miejsce na dysku:

3 GB

  1. Praeotrians: HD Remaster na platformie Steam