Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2019, 15:30

autor: AlexB

Pierwszy zwiastun Praetorians: HD Remaster

W sieci pojawił się zwiastun odświeżonej wersji strategii Preatorians, przygotowany na potrzeby targów gamescom 2019. Tytuł ukaże się na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One pod koniec bieżącego roku.

Choć do początku tegorocznej edycji niemieckich targów gamescom zostały jeszcze trzy dni, w sieci już zaczęły ukazywać się zwiastuny różnych gier przygotowane na potrzeby tej imprezy. Wśród nich znalazł się trailer Praetorians: HD Remaster, czyli przygotowywanej przez studio Torus Games i wydawanej przez firmę Kalypso Media odświeżonej (zarówno pod względem grafiki, jak i sterowania) wersji rozgrywającej się w czasach starożytnego Rzymu strategii czasu rzeczywistego sprzed szesnastu lat. Można go obejrzeć poniżej.

Praetorians: HD Remaster ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Premiera wszystkich trzech wersji zaplanowana jest na końcówkę bieżącego roku. Niestety, na razie nic nie wskazuje na to, by tytuł otrzymał polską lokalizację.

Oryginalne Praetorians ukazało się w 2003 roku. - Pierwszy zwiastun Praetorians: HD Remaster - wiadomość - 2019-08-16
Oryginalne Praetorians ukazało się w 2003 roku.

Jeśli jesteście zainteresowani kupnem Praetorians: HD Remaster w wersji na PC, możecie rzucić okiem na oficjalne wymagania sprzętowe dostępne zarówno w tej wiadomości, jak i na oficjalnej karcie produktu w serwisie Steam. Przedsprzedaż tytułu jeszcze nie ruszyła.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy Kalypso Media
  2. Oficjalna strona internetowa studia Torus Games
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Praetorians: HD Remaster

Praetorians: HD Remaster