Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2019, 15:30

Pierwszy zwiastun Praetorians: HD Remaster

W sieci pojawił się zwiastun odświeżonej wersji strategii Preatorians, przygotowany na potrzeby targów gamescom 2019. Tytuł ukaże się na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One pod koniec bieżącego roku.

Choć do początku tegorocznej edycji niemieckich targów gamescom zostały jeszcze trzy dni, w sieci już zaczęły ukazywać się zwiastuny różnych gier przygotowane na potrzeby tej imprezy. Wśród nich znalazł się trailer Praetorians: HD Remaster, czyli przygotowywanej przez studio Torus Games i wydawanej przez firmę Kalypso Media odświeżonej (zarówno pod względem grafiki, jak i sterowania) wersji rozgrywającej się w czasach starożytnego Rzymu strategii czasu rzeczywistego sprzed szesnastu lat. Można go obejrzeć poniżej.

Praetorians: HD Remaster ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Premiera wszystkich trzech wersji zaplanowana jest na końcówkę bieżącego roku. Niestety, na razie nic nie wskazuje na to, by tytuł otrzymał polską lokalizację.

Oryginalne Praetorians ukazało się w 2003 roku. - Pierwszy zwiastun Praetorians: HD Remaster - wiadomość - 2019-08-16
Oryginalne Praetorians ukazało się w 2003 roku.

Jeśli jesteście zainteresowani kupnem Praetorians: HD Remaster w wersji na PC, możecie rzucić okiem na oficjalne wymagania sprzętowe dostępne zarówno w tej wiadomości, jak i na oficjalnej karcie produktu w serwisie Steam. Przedsprzedaż tytułu jeszcze nie ruszyła.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy Kalypso Media
  2. Oficjalna strona internetowa studia Torus Games