Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2019, 16:15

autor: Bartosz "XxX" Faryna

Desperados 3: trailer prezentujący umiejętności Isabelle Moreau

Desperados 3 to jedna z gier od THQ Nordic, która zostanie zaprezentowana w trakcie tegorocznych targów gamescom. Jednak już teraz wydawca udostępnił zwiastun przedstawiający umiejętności jednej z postaci w grze - Isabelle Moreau.

Wydawca zaprezentował umiejętności jednej z postaci z gry Desperados 3. - Desperados 3: trailer prezentujący umiejętności Isabelle Moreau - wiadomość - 2019-08-16
Wydawca zaprezentował umiejętności jednej z postaci z gry Desperados 3.

Gra Desperados 3 pojawi się na targach gamescom w przyszłym tygodniu. Wydawca jednak zdecydował się już teraz udostępnić zwiastun prezentujący umiejętności jednej z postaci.

„Urodzona i wychowana w Nowym Orleanie, Isabelle opanowała techniki okultystyczne Voodoo. Jest w stanie wślizgnąć się do umysłu swoich wrogów i kontrolować ich działania. Potrafi również ustanowić mroczną więź między dwoma wrogami, która pozwala im dzielić ten sam los - więc jeśli jedno gardło zostanie podcięte, drugie również się wykrwawi. Jednak te moce mają swoją cenę, Isabelle musi składać ofiarę z krwi za każdym razem, kiedy decyduje się ich użyć. Nie może to być jednak jakakolwiek krew – musi to być jej własna krew”

- głosi opis pod filmem.

Umiejętności tajemniczej szamanki sprowadzają się głównie do kontrolowania przeciwników za pomocą magii voodoo. Isabelle potrafi m.in. całkowicie zawładnąć umysłem wroga, aby ten stał się marionetką w jej rękach, lub połączyć dwóch przeciwników, aby umarli oboje, kiedy uśmierci się jednego. Bohaterka ma również do swojej dyspozycji kota, który jest w stanie odwracać uwagę przeciwników.

Desperados to osadzona w klimatach cyklu Commandos seria gier, których akcja rozgrywa się na dzikim zachodzie. Nad trzecią częścią pracuje niemieckie studio Mimimi Productions, które ma już na swoim koncie takie tytuły, jak Shadow Tactics: Blades of the Shogun, które cieszyło się bardzo ciepłym przyjęciem ze strony graczy.

Premiera Desperados 3 została przewidziana na grudzień tego roku.