Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2019, 15:24

Data premiery Sniper Ghost Warrior Contracts - jest nowy zwiastun

Firma CI Games pochwaliła się nowym zwiastunem gry Sniper: Ghost Warrior Contracts. Przy okazji zdradzono datę premiery - gra ukaże się jeszcze w tym roku.

Nowego snajpera sprawdzimy pod koniec roku. - Data premiery Sniper Ghost Warrior Contracts - jest nowy zwiastun - wiadomość - 2019-08-16
Nowego snajpera sprawdzimy pod koniec roku.

Choć do rozpoczęcia gamescomu 2019 zostało jeszcze nieco czasu, wydawcy i twórcy gier nie czekają z pierwszymi ogłoszeniami związanymi z imprezą. Tak choćby firma CI Games opublikowała nowy zwiastun Sniper: Ghost Warrior Contracts. Materiał prezentuje niektóre lokacje z gry i daje nam przedsmak rozgrywki. Co najważniejsze, trailer ujawnia datę premiery produkcji. Poboczna odsłona cyklu Sniper: Ghost Warrior ukaże się 22 listopada na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation. Filmik możecie obejrzeć poniżej.

Nie jest to pierwszy materiał prezentujący Sniper: Ghost Warrior Contracts. W trakcie tegorocznej edycji targów E3 mieliśmy okazję zobaczyć zapis rozgrywki i dowiedzieliśmy się co nieco na temat produkcji. Po de facto fiasku Sniper: Ghost Warrior 3 twórcy zrezygnowali z otwartego świata i wrócili do zamkniętych misji, przy okazji dodając garść futurystycznych gadżetów. Autorzy przygotowali 25 kontraktów, które będzie można ukończyć na wiele różnych sposobów, co wraz z trybem sieciowym powinno znacząco przedłużyć zabawę. Tak przynajmniej obiecuje CI Games – efekty prac firmy poznamy za trzy miesiące. W międzyczasie możecie też sprawdzić wymagania sprzętowe.

Trzecia odsłona snajperskiego cyklu nie dorównała ambicjom twórców. - Data premiery Sniper Ghost Warrior Contracts - jest nowy zwiastun - wiadomość - 2019-08-16
Trzecia odsłona snajperskiego cyklu nie dorównała ambicjom twórców.