Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2019, 10:21

autor: Adrian Werner

Sniper Ghost Warrior Contracts - pierwszy gameplay, prosto z E3 2019

Z okazji targów E3 2019 do sieci trafił pierwszy gameplay ze strzelanki Sniper: Ghost Warrior Contracts. Materiał pokazuje grę w akcji i zawiera zestaw nowych informacji na temat projektu.

AllegroGG Wszystko dla Graczy

Kilka dni temu udostępniono pierwszy zwiastun i premierowe screenshoty z Sniper: Ghost Warrior Contracts, czyli czwartej odsłony cyklu snajperskich strzelanek firmy CI Games. Teraz wreszcie doszedł do tego gameplay, dzięki czemu możemy się przekonać, jak produkcja prezentuje się w akcji.

Twórcy zaprezentowali jedenaście minut zapisu rozgrywki. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się m.in. o intrygująco brzmiącym systemie rywalizacji. W trakcie misji na mapie przebywać będzie drugi snajper, kierowany przez sztuczną inteligencję. Możliwe będzie np. podebranie mu kontraktu lub wyeliminowanie go. Oczywiście, on spróbuje to samo zrobić nam.

Gra ukaże się w tym roku. - Sniper Ghost Warrior Contracts - pierwszy gameplay, prosto z E3 2019 - wiadomość - 2019-06-12
Gra ukaże się w tym roku.

Gra porzuci otwarty świat z trzeciej części na rzecz samodzielnych misji. Każda z nich będzie jednak małym sandboksem, oferującym dużą swobodę wyboru metod realizacji głównego zadania oraz bogaty zestaw kontraktów pobocznych. Każde zlecenie zostanie opracowane tak, aby można było je przechodzić wielokrotnie bez uczucia znużenia.

Zabawę urozmaici system masek naszpikowanych futurystycznymi gadżetami. Będą one zapewniały liczne przydatne funkcje, takie jak np. wyszukiwanie śladów stóp patroli na ziemi. Nie zabraknie także mechaniki ulepszania tych zabawek.

Pomimo położenia nacisku na kontrakty, kampania fabularna będzie posiadała główny wątek. Na razie autorzy nie są gotowi zdradzić szczegółów i ograniczyli się do stwierdzenia, że scenariusz obracać się będzie wokół wspomnianych masek.

Przypomnijmy że Sniper: Ghost Warrior Contracts zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera ma nastąpić w tym roku.

  1. Oficjalna strona gry
  2. CI Games – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Sniper: Ghost Warrior Contracts

Sniper: Ghost Warrior Contracts