Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2019, 13:59

autor: Adrian Werner

Sniper Ghost Warrior Contracts - zwiastun i pierwsze screeny

W sieci pojawił się premierowy zwiastun oraz zestaw pierwszych screenów ze Sniper: Ghost Warrior Contracts, czyli kolejnej części popularnej snajperskiej serii firmy CI Games.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Gra ma zostać pokazana podczas E3 2019. - Sniper Ghost Warrior Contracts - zwiastun i pierwsze screeny - wiadomość - 2019-06-06
Gra ma zostać pokazana podczas E3 2019.

AKTUALIZACJA:

Do sieci trafił pierwszy zwiastun Sniper: Ghost Warrior Contracts, który możecie obejrzeć poniżej.

W sierpniu zeszłego roku firma CI Games zapowiedziała Sniper: Ghost Warrior Contracts, czyli czwartą odsłonę cyklu snajperskich strzelanek. Od tego czasu o projekcie było cicho. Teraz wreszcie uległo to zmianie i otrzymaliśmy pierwsze screenshoty.

Obrazki pochodzą z profilu gry w serwisie Amazon. Jako data premiery podawany jest 31 grudnia tego roku, ale to raczej termin tymczasowy, wybrany przez sklep.

Sniper Ghost Warrior Contracts - zwiastun i pierwsze screeny - ilustracja #2

Opis na Amazonie potwierdza zeszłoroczne informacje. Akcja Sniper: Ghost Warrior Contracts rozegra się współcześnie na terenie Syberii. Gra skoncentruje się na realizowaniu kontraktów, które mają zaoferować dużo swobody, tak aby można je było przechodzić wielokrotnie. W każdej misji poza głównym celem znajdziemy również kilka zadań opcjonalnych, pozwalających zwiększyć sumę wypłacaną przez naszego zleceniodawcę.

Poza trybem dla pojedynczego gracza Sniper: Ghost Warrior Contracts zaoferuje rozgrywki mutliplayer. Na razie potwierdzono jedynie wariant drużynowego deathmatchu, którym będziemy się bawić na mapach specjalnie opracowanych z myślą o pojedynkach snajperskich.

Na tym kończą się udostępnione przez sklep Amazon i autorów informacje. Na więcej konkretów nie będziemy musieli jednak czekać długo. W maju CI Games potwierdziło bowiem, że zaprezentuje Sniper: Ghost Warrior Contracts w trakcie tegorocznej edycji targów E3.

Przypomnijmy na koniec, że Sniper: Ghost Warrior Contracts zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

  1. CI Games – strona oficjalna
Sniper Ghost Warrior Contracts - zwiastun i pierwsze screeny - ilustracja #3
Sniper Ghost Warrior Contracts - zwiastun i pierwsze screeny - ilustracja #4
Sniper Ghost Warrior Contracts - zwiastun i pierwsze screeny - ilustracja #5
Sniper Ghost Warrior Contracts - zwiastun i pierwsze screeny - ilustracja #6
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Sniper: Ghost Warrior Contracts

Sniper: Ghost Warrior Contracts