Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 maja 2019, 13:57

CI Games na E3 2019 – Sniper Ghost Warrior Contracts i 2 inne gry

Polska firma CI Games zaprezentuje trzy tytuły w czasie tegorocznych targów E3. Zobaczymy strzelankę Sniper: Ghost Warrior Contracts, a także dwa tytuły, które zostaną wydane w ramach sekcji United Label.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Wiemy, co CI Games zaprezentuje w czasie E3 2019. - CI Games na E3 2019 – Sniper Ghost Warrior Contracts i 2 inne gry - wiadomość - 2019-05-02
Wiemy, co CI Games zaprezentuje w czasie E3 2019.

Rzeczpospolita donosi, że polska firma CI Games pokaże trzy gry na tegorocznych targach E3. Pierwszą z nich będzie tworzony już od pewnego czasu Sniper: Ghost Warrior Contracts. Twórcy zapewniają, że prace nad tym tytułem przebiegają zgodnie z planem. Możemy spodziewać się licznych usprawnień względem poprzedniej części serii.

Prace nad Sniper: Ghost Warrior Contracts przebiegają zgodnie z planem. Nasz zespół przygotował kilka nowości dla serii, w tym między innymi unowocześniony system snajperski, który już wcześniej został dość mocno doceniony zarówno przez graczy, jak i branżowych ekspertów – powiedział Rzeczpospolitej Marek Tymiński, prezes CI Games.

Co ciekawe, dwie pozostałe produkcje, z którymi polska firma pojedzie na E3, nie będą grami tworzonymi przez nią. Zamiast tego CI Games zamierza promować tytuły innych twórców, które zostaną wydane w ramach sekcji wydawniczej United Label. Będą to Röki oraz Eldest Souls. Pierwsza z produkcji to zapowiedziana jakiś czas temu przygodówka autorstwa studia Polygon Treehouse, zaś druga będzie dwuwymiarową grą RPG z grafiką w stylu pixel-art i mechaniką nawiązującą do serii Dark Souls.

  1. CI Games – strona oficjalna
  2. E3 2019 – strona oficjalna
  3. Fallen Flag Studio – strona oficjalna
  4. Polygon Treehouse – strona oficjalna
  5. Najważniejsze polskie gry 2019 roku – czy znajdzie się eksportowy hit?