Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2019, 10:05

autor: Serek

Dziesięciominutowy gameplay z Borderlands 3

W sieci pojawił się nowy gameplay z E3 2019, pochodzący z gry Borderlands 3. Materiał prezentuje postać Moze the Gunner - jedną z grywalnych bohaterek zbliżającej się produkcji. Szykuje się bardzo dużo akcji.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Znamy coraz więcej szczegółów na temat Borderlands 3. - Poznajcie Moze, grywalną bohaterkę Borderlands 3 - wiadomość - 2019-06-11
Znamy coraz więcej szczegółów na temat Borderlands 3.

Na kanale marki Borderlands w serwisie YouTube pojawił się dziesięciominutowy zapis rozgrywki z trzeciej odsłony popularnego cyklu. Materiał pochodzi bezpośrednio z targów E3 2019 i skupia się na zaprezentowaniu Moze the Gunner - jednej z grywalnych postaci w Borderlands 3. Nasza bohaterka zasiądzie za sterami ogromnego mecha bojowego, nazwanego Iron Bear. Protagonistka nie słynie z wysublimowanych sposobów dotarcia do celu. Zamiast tego preferuje proste i skuteczne (a przede wszystkim wybuchowe) rozwiązania. Na poniższym filmie zobaczycie między innymi drzewko rozwoju postaci, eksplorację oraz wybuchy... Umówmy się, zobaczycie głównie wybuchy.

Materiał pokazuje także kilka umiejętności mecha (jak na przykład samonaprowadzające rakiety), ale głównie skupia się na tym, co potrafi Moze. Zobaczymy kilka pukawek w akcji oraz umiejętności specjalne. Całość w typowym dla Borderlands, niezbyt realistycznym sosie. Przypomnijmy, że Borderlands 3 pojawiło się na targach E3 między innymi na konferencji Microsoftu, gdzie pokazano nowy zwiastun produkcji. Premiera gry odbędzie się 13 września 2019 roku. Tytuł trafi na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Borderlands 3
  2. Borderlands 3 z kolejnym, szalonym zwiastunem
  3. Borderlands 3 - drama o głos Claptrapa
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Borderlands 3

Borderlands 3