Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2019, 23:43

Borderlands 3 z kolejnym, szalonym zwiastunem

Podczas konferencji Microsoftu zorganizowanej przy okazji targów E3 2019 pojawił się nowy zwiastun gry Borderlands 3. Jednocześnie potwierdzono nowe DLC do Borderlands 2. Dodatek Commander Lilith & the Fight for Sanctuary jest już dostępny - za darmo dla posiadaczy podstawki (do 8 lipca).

AllegroGG Wszystko dla Graczy
W Borderlands 3 nie zabraknie specyficznego klimatu poprzedniczek. - Borderlands 3 z kolejnym, szalonym zwiastunem - wiadomość - 2019-06-09
W Borderlands 3 nie zabraknie specyficznego klimatu poprzedniczek.

Borderlands 3 zawitało na konferencję firmy Microsoft. Firma 2K Games i studio Gearbox Software zaprezentowały nowy, efektowny i pełny specyficznego humoru zwiastun produkcji, który skupia się bardziej na fabule i prezentacji czterech głównych bohaterów. Gra ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One 13 września bieżącego roku.

Ponadto od dziś Borderlands: The Handsome Collection jest dostępne w ramach abonamentu Xbox Game Pass. Natomiast druga część otrzymała nową przygodę, Commander Lilith & The Fight for Sanctuary, będącą wstępem do trójki. Była o niej mowa już wcześniej. Można ją ściągnąć za darmo, o ile posiada się wspomnianą składankę.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Borderlands 3