Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2019, 23:45

Militarny FPS Crossfire X zadebiutuje w przyszłym roku

Microsoft zapowiedział, że wyda na zachodnich rynkach grę Crossfire X - następcę cyklu FPS-ów koreańskiego studia Smilegate, który cieszy się gigantyczną popularnością w Azji. Tytuł zadebiutuje w przyszłym roku, początkowo wyłącznie na Xboksie One.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Nie wiadomo, czy w produkcję zaangażowane jest w jakikolwiek sposób studio Remedy Entertainment, które pomagało w tworzeniu kampanii do drugiej odsłony cyklu. - Militarny FPS Crossfire X zadebiutuje w przyszłym roku - wiadomość - 2019-06-10
Nie wiadomo, czy w produkcję zaangażowane jest w jakikolwiek sposób studio Remedy Entertainment, które pomagało w tworzeniu kampanii do drugiej odsłony cyklu.

Firma Microsoft zapowiedziała podczas swojej konferencji w ramach tegorocznych targów E3, że wyda na zachodnich rynkach sieciową strzelankę Crossfire X autorstwa koreańskiego studia Smilegate. Militarny FPS, którego poprzednie odsłony zrobiły furorę w Azji (szef marki Xbox, Phil Spencer, mówił o ponad 650 milionach graczy na całym świecie), zadebiutuje w przyszłym roku, w pierwszej kolejności na konsolach Xbox One – ale z pewnością ukaże się także na PC-tach. Nie za bardzo wiadomo, czy gra będzie remasterem wcześniejszych części, czy też całkowicie nową produkcją, ale jedno jest pewne – gigant z Redmond na pewno liczy na to, że azjatycki hit przyjmie się także na zachodnim gruncie. Pierwszy zwiastun Crossfire X zobaczycie poniżej.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Crossfire