Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2020, 10:10

Dwie klasyczne strategie wkrótce trafią na PS4 i XONE

18 września na PlayStation 4 oraz Xboksie One zadebiutuje Commandos 2 and Praetorians HD Remaster Double Pack, czyli zestaw zremasterowanych wersji dwóch klasycznych strategii stworzonych przez studio Pyro. Tytuły będą dostępne zarówno w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej.

Dwie klasyczne strategie wkrótce trafią na PS4 i XONE - ilustracja #1
Remastery Commandos 2 i Praetorians już wkrótce będzie można ograć na konsolach.

W styczniu tego roku pecetowi gracze mogli położyć swoje ręce na Commandos 2: HD Remaster oraz Praetorians: HD Remaster, czyli wydanych przez firmę Kalypso odświeżonych edycjach dwóch klasycznych strategii z początku tego wieku, które stworzyła ekipa z hiszpańskiego studia Pyro. Już wkrótce ich jakość sprawdzą również posiadacze PlayStation 4 i Xboksa One. Składanka Commandos 2 and Praetorians HD Remaster Double Pack, zawierająca obie te produkcje, zadebiutuje na konsolach Sony i Microsoftu 18 września. Będzie ona dostępna zarówno w wydaniu cyfrowym, jak i pudełkowym w polskiej wersji językowej.

Warto zaznaczyć, że Commandos 2: HD Remaster pojawi się także na Nintendo Switch. Premiera tytułu na tej konsoli powinna się odbyć pod koniec tego bądź na początku przyszłego roku.

  1. Oficjalna strona firmy Kalypso Media
  2. Commandos 2 HD i Praetorians HD - oryginały vs remastery