Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2020, 10:19

autor: Dameredet

Słynny pechowiec w końcu wygrał w Fall Guys - Ninja i Twitch gratulują

Gracz, który nie mógł wygrać, w końcu zdobył koronę. Gratulowali mu znani streamerzy, w tym Ninja. Natomiast Twitch dostrzegł sukces Fall Guys.

Słynny pechowiec w końcu wygrał w Fall Guys - Ninja i Twitch gratulują - ilustracja #1
Udało się Wam zdobyć już jakąś koronę?

Fall Guys: Ultimate Knockout jest absolutnym hitem ostatnich dni. Jednak mimo cukierkowej oprawy gra wcale nie jest łatwa. Boleśnie przekonał się o tym streamer timthetatman, o którego zmaganiach pisaliśmy już wcześniej. Chociaż gracz był „hejtowany” przez oficjalne konto Fall Guys na Twitterze i właściwie nikt nie spodziewał się, że w końcu wygra, to jednak udało mu się.

Zwycięstwo gracza wzbudziło zainteresowanie samego Twitcha. Zabawne filmiki gratulacyjne od innych streamerów połączono w krótki klip, który został udostępniony na Twitterze przez oficjalne konto platformy streamingowej.

Wśród gratulujących streamerów znalazł się również Ninja, który żartobliwie przyznał, że wyczyny Tima są inspirujące i pokazują, że naprawdę każdy może wygrać w Fall Guys. Czyżby humor twórców gry udzielił się streamerom?

Zdaje się, że Ninja polubił kolorową produkcję. Niedawno „połączył siły” z AimLab i wziął udział w licytacji charytatywnej zorganizowanej przez Fall Guys. Chociaż jego oferta została już przebita przez firmę produkującą bidety, to do końca licytacji wiele może się jeszcze zmienić. Ma ktoś ochotę na skórkę z opaską Ninjy?

Na oficjalnym koncie na Twitterze twórcy Fall Guys przyznali, że nie spodziewali się takiego obrotu sprawy, kiedy wysłali do Tima pierwszą wiadomość. Łącznie zmagania Tima w uroczej produkcji Mediatonic obejrzało 1,295,940 osób. Zapewne zamieszanie związane ze streamerem przyczyniło się do nominacji Fall Guys do Twitch Awards.

Radosna produkcja otrzymała nominacje w aż 5 kategoriach. Gra powalczy o zwycięstwo m.in. za bycie „Zbawcą z kwarantanny”, „Top 20 Twitcha” i „Następnym Blockbusterem Twitcha”. W tej ostatniej kategorii gra zawalczy z Cyberpunkiem 2077, Valorantem, Call of Duty: Warzone sezon 5 i Halo Infinite. Dlaczego pojawiły się tu jeszcze niewydane gry? Jest to nagroda oparta o przewidywania graczy na temat tego, co będzie na Twitchu popularne za rok. Zwycięzców Twitch Awards poznamy 3 września.

Zarówno Timowi, jak i Fall Guys życzymy kolejnych sukcesów. A Wy? Zdobyliście już swoją pierwszą koronę?