Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2020, 09:39

autor: Adrian Werner

Dziś rusza otwarta beta Marvel’s Avengers

Dziś ruszy beta Marvel’s Avengers. Grę będzie można sprawdzić na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Dla uczestników testów przygotowano małe bonusy w Fortnite.

Dziś rusza otwarta beta Marvel’s Avengers - ilustracja #1
Otwarta beta zakończy się 23 sierpnia.

Dziś o 21:00 wystartuje otwarta beta gry Marvel’s Avengers. Można w nią będzie zagrać zarówno na PC (na Steamie), jak i Xboksie One oraz PlayStation 4. Do wzięcia udziału w zabawie konieczne jest posiadanie konta Square Enix. Jeśli połączycie je z kontem Epic Games, to po ukończeniu zestawu wyzwań otrzymacie dodatkowo małe prezenty w konsolowych wersjach Fortnite.

Zainteresowanym sprawdzeniem jak gra prezentuje się w akcji doradzamy pośpiech, gdyż otwarta beta będzie krótka i dobiegnie końca 23 sierpnia, czyli w niedzielę. Aby rozpocząć zabawę musicie pobrać ok. 28 GB plików. Poza tym wymagania sprzętowe na PC są takie same jak w przypadku pełnego wydania. Postępy z testów nie zostaną przeniesione do pełnej wersji.

Wersja testowa pozwala rozegrać zarówno przygody dla pojedynczego gracza, jak misje multiplayer. W porównaniu z wcześniejszymi zamkniętymi testami oferuje wiele poprawek błędów technicznych oraz ulepszeń optymalizacji.

Marvel’s Avengers ukaże się 4 września tego roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. W dalszych planach są konwersje na PlayStation 5 oraz Xbox Series X, ale na te wydania poczekamy do 2021 r.

  1. Marvel’s Avengers – otwarta beta na Steamie
  2. Beta Marvel's Avengers - poradnik do gry
  3. Marvel's Avengers to fajna gra, ale zapomnisz o niej 15 minut po odłożeniu pada (zapowiedź)
  4. Oficjalna strona gry

Ostatnia aktualizacja: 2020-08-21

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Marvel's Avengers

Marvel's Avengers