Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2020, 10:12

Wymagania sprzętowe Marvel's Avengers na PC

Firma Square Enix ujawniła wymagania sprzętowe pecetowego wydania Marvel's Avengers. Przy okazji przypomniano o beta-testach, które wkrótce wystartują na PC oraz konsoli Xbox One.

Wymagania sprzętowe Marvels Avengers na PC - ilustracja #1
Wymagania sprzętowe Marvel’s Avengers ujawniono też przed rozpoczęciem pierwszego etapu beta-testów na PC i XONE.

Jutro rozpocznie się beta Marvel’s Avengers na PC i konsoli Xbox One. Co prawda dotyczy to tylko nabywców wydania przedpremierowego, ale nieco później testy zostaną otwarte dla wszystkich. Jeśli jesteście zainteresowani, firma Square Enix ujawniła wymagania sprzętowe produkcji. Możecie ja sprawdzić poniżej.

Marvel’s Avengers – minimalne wymagania sprzętowe

 • System operacyjny: Windows 10 64-bitowy
 • Procesor: Intel Core i3 4160 lub lepszy
 • Karta grafiki: Nvidia GTX 950 / AMD Radeon 270 lub lepsza (2 GB VRAM)
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Miejsce na dysku twardym: 75 GB wolnej przestrzeni
 • Inne: DirectX 12

Marvel’s Avengers – zalecane wymagania sprzętowe

 • System operacyjny: Windows 10 64-bitowy
 • Procesor: Intel Core i7 4770K (3.4 GHz) / AMD Ryzen 5 1600 (3.2 GHz) lub lepszy
 • Karta grafiki: Nvidia GTX 1060 (6 GB VRAM) / AMD Radeon RX 480 (8 GB VRAM) lub lepsza
 • Pamięć RAM: 16 GB
 • Miejsce na dysku twardym: 110 GB wolnej przestrzeni
 • Inne: DirectX 12

Oprócz tego wydawca podał też kilka przydatnych informacji. Pecetowe Marvel’s Avengers nie będzie miało limitu klatek na sekundę, pozwalając na zabawę nawet w więcej niż 60 fps-ach. Gra zaoferuje też wsparcie myszki i klawiatury, wraz z możliwością dostosowania rozłożenia klawiszy do naszych preferencji oraz przełączenia się na pada w dowolnym momencie. Ponadto wydanie PC otrzyma opcjonalną paczkę tekstur w wysokiej rozdzielczości. Pakiet ma ważyć 30 GB i będzie dostępny już w ramach bety. Nie sprecyzowano, czy wlicza się on do rekomendowanych 110 GB miejsca na dysku twardym.

Wymagania sprzętowe Marvels Avengers na PC - ilustracja #2
Premiera Marvel’s Avengers zbliża się wielkimi krokami.

Pomijając stricte pecetowe nowinki, beta-testy pozwolą na sprawdzenie wszystkich atrakcji Marvel’s Avengers. Zobaczymy więc fragmenty kampanii fabularnej, zasmakujemy w kooperacyjnych misjach War Zone oraz przetestujemy system rozwoju postaci (do 15. poziomu) oraz mocy (do 45. rangi). Ponadto za udział w testach otrzymamy dwie ekskluzywne plakietki z imieniem. Niestety, postępy z bety nie przejdą do podstawowej wersji gry. Jeśli jednak weźmiecie udział w pierwszych, zamkniętych testach, to będziecie mogli cieszyć się swoimi osiągnięciami także po otwarciu bety dla wszystkich użytkowników Steama. Zamknięty etap dla PC i Xboksa One potrwa od 14 do 16 sierpnia, a otwarty – od 21 do 23 sierpnia. Posiadacze PlayStation 4 będą mogli grać bez ograniczeń w obu tych terminach. Pełna wersja Marvel’s Avengers zadebiutuje 4 września.