Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 grudnia 2019, 15:42

autor: Froozyy

Nowa gra Star Wars ma oferować unikatowe doświadczenie

Podczas jednego z wywiadów dyrektor generalny EA Motive, Patrick Klaus, zdradził, że obecnie studio pracuje nad dwoma produkcjami. Jedną z nich ma być jedyny w swoim rodzaju tytuł osadzony w uniwersum Gwiezdnych wojen.

Podczas rozmowy z serwisem GamesIndustry.biz w trakcie szczytu Montreal International Games dyrektor generalny EA Motive, Patrick Klaus, zdradził, że studio pracuje obecnie nad dwoma produkcjami. Jedną z nich jest zupełnie nowa marka, a drugą tytuł z uniwersum Gwiezdnych wojen, który Klaus określił jako bardzo unikatowy. Nie podał żadnych konkretów, które potwierdziłby jego słowa o unikatowości gry, ale możemy spodziewać się, że będzie ona znacząco różnić się od niedawno wydanego Star Wars Jedi: Upadłego Zakonu czy chociażby Star Wars: Battlefront II (przy którym pomagało właśnie studio EA Motive).

Star Wars Jedi: Upadły Zakon okazało się hitem. - Nowa gra Star Wars ma oferować unikatowe doświadczenie - wiadomość - 2019-12-15
Star Wars Jedi: Upadły Zakon okazało się hitem.

Nie poznaliśmy również nawet przybliżonej daty premiery żadnej z tych dwóch produkcji, chociaż najpewniej nowa odsłona Gwiezdnych wojen jest tą samą grą, o której mówiło Electronic Arts podczas rozmowy z inwestorami pod koniec października tego roku. Według tamtych informacji miałaby ona ukazać się przed zakończeniem roku finansowego 2022. Trzeba mieć jednak na uwadze, że są to tylko swobodne przypuszczenia i nic nie zostało na ten moment potwierdzone.

No oficjalne zapowiedzi trzeba będzie poczekać najpewniej do przyszłego roku (a może nawet dłużej). Istnieje bardzo duża szansa, że oba tytuły, nad którymi pracuje EA Motive, zostaną zaprojektowane na konsole nowej generacji (PS5 i Xbox Series X). Te, jak wiemy, ukazać się mają dopiero za rok w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia.

Ostatnia aktualizacja: 2019-12-14

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach