Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Battlefield Hardline

Battlefield Hardline było porażką, bo „policjanci nie burzą wieżowców”

Adrian Werner, 18 października 2021, 12:44

Jeden z deweloperów Battlefield Hardline przedstawił swoją opinię na temat powodów porażki gry. Według niego tematyka policyjna gryzła się z wojennymi tradycjami marki.

Battlefield Hardline: Bezprawie – dodatek DLC dostępny za darmo

Maciej Kowalczyk, 27 lipca 2016, 07:26

Firma Electronic Arts udostępniła za darmo kolejny dodatek DLC w ramach wydarzenia „Droga do Battlefield 1”. Tym razem jest to pierwsze oficjalne rozszerzenie do Battlefield Hardline, czyli Bezprawie (Criminal Activity), które możecie pobrać bez opłat do 2 sierpnia.

Battlefield 4 dostanie nowy interfejs, pozbawiony Battleloga

Adrian Werner, 25 czerwca 2016, 10:16

Studio DICE pracuje nad nowym interfejsem do Battlefield 4. Dzięki niemu nie będziemy już musieli korzystać z serwisu Battlelog i serwery odnajdziemy bezpośrednio wewnątrz gry. System ten dodany zostanie potem również do Battlefield Hardline.

Dodatki do Battlefielda 4 i Battlefielda Hardline za darmo na Originie

Kamil Zwijacz, 4 maja 2016, 08:44

Firma Electronic Arts rozdaje za darmo na platformie Origin dwa dodatki - Zęby smoka (Dragon's Teeth) do Battlefielda 4 oraz Rabunek (Robbery) do Battlefielda Hardline. Dodatkowo do 10 maja trwa promocja na gry z serii Battlefield.

Battlefield Hardline: Betrayal ukaże się 1 marca

Kamil Zwijacz, 26 lutego 2016, 16:20

Poznaliśmy datę premiery Battlefield Hardline: Betrayal. Czwarte rozszerzenie do strzelanki studia Visceral Games ukaże się najpierw dla użytkowników kont premium, którzy rozpoczną zabawę 1 marca. Pozostałe osoby poczekają dwa tygodnie dłużej.

Wieści ze świata (Dying Light, Fallout 4, SW The Old Republic, World of Warships, BF Hardline, Rainbow Six: Siege) 12/2/2016

Krzysztof Mysiak, 12 lutego 2016, 14:40

Dziś piszemy m.in. o „kolekcjonerce” Dying Light za 10 milionów USD, zmianach w trybie survivalowym w Fallout 4, patchu 2.1 do Rainbow Six: Siege, dodatku Zdrada do Battlefield Hardline, drużynowych bitwach w World of Warships i premierze Anarchy in Paradise, czyli 10. z 16 rozdziałów Star Wars: The Old Republic - Knights of the Fallen Empire. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Battlefield Hardline – kompendium wiedzy [aktualizacja #15: zawartość DLC Zdrada]

Łukasz Szliselman, 27 stycznia 2016, 13:13

Kompendium wiedzy o Battlefield Hardline zawiera wszystkie ujawnione do tej pory informacje na temat najnowszej odsłony słynnego cyklu FPS-ów. Wiadomość będzie na bieżąco aktualizowana wraz z pojawianiem się kolejnych doniesień o grze.

Battlefield Hardline: Zdrada - prezentacja czwartego dodatku

Kamil Zwijacz, 26 stycznia 2016, 18:39

W serwisie YouTube, na kanale Westie, zaprezentowano sporą część zawartości nadchodzącego dodatku do gry Battlefield Hardline, zatytułowanego Zdrada. DLC zawierać będzie kolejne mapy, kilkanaście broni i gadżetów oraz pojazdy.

Battlefield Hardline: Ucieczka dostępna dla posiadaczy pakietu Premium

Kamil Zwijacz, 14 stycznia 2016, 12:38

Studio Visceral Games wydało kolejne rozszerzenie do gry Battlefield Hardline. Dodatek zatytułowany Ucieczka wprowadza do zabawy nowe bronie, pojazdy oraz oczywiście cztery mapy do multiplayera. Obecnie pakiet DLC dostępny jest tylko dla posiadaczy pakietu Premium.

Wieści ze świata (Just Cause 3, Battlefield Hardline, EVE: Valkyrie, FIFA 17, rynek w Japonii) 7/1/2016

Krzysztof Mysiak, 7 stycznia 2016, 15:20

Dziś piszemy m.in. o DLC Sky Fortress do Just Cause 3, patchu z nowym trybem gry do Battlefield Hardline, terminie alfa-testów EVE: Valkyrie, końcu kontraktu między Electronic Arts a Lionelem Messim i o coraz słabszych wynikach tradycyjnej dystrybucji w Japonii. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Getaway / Ucieczka trzecim płatnym DLC do gry Battlefield Hardline

Adrian Werner, 15 grudnia 2015, 09:43

Firma Electronic Arts zapowiedziała Battlefield Hardline: Getaway, czyli trzeci duży dodatek DLC do pierwszoosobowej strzelanki studia Visceral Games.

Battlefield Hardline otrzyma darmowe DLC Blackout

Kamil Zwijacz, 21 października 2015, 16:40

Firma Electronic Arts zapowiedziała darmowy dodatek Blackout do strzelanki Battlefield Hardline. Będzie on częścią nadchodzącej aktualizacji i wprowadzi do zabawy mapy Nocny skok oraz Noc w lesie, dwie bronie i nie tylko.

Battlefield Hardline - dodatek DLC Rabunek zadebiutuje 17 września

Adrian Werner, 13 września 2015, 13:10

Studio Visceral Games ogłosiło, że dodatek DLC Battlefield Hardline: Robbery trafi do posiadaczy kont premium za trzy dni. Pozostali gracze będą musieli poczekać trochę dłużej.

Robbery / Rabunek drugim DLC do gry Battlefield Hardline

Krzysztof Mysiak, 4 sierpnia 2015, 22:30

Tuż przed swoją konferencją na gamescomie 2015 firma Electronic Arts ujawniła drugi dodatek do strzelanki Battlefield Hardline, nazwany Robbery (pol. Rabunek). W jego skład wejdą m.in. cztery nowe mapy oraz świeży tryb gry, polegający na przeprowadzaniu lub udaremnianiu przez 5-osobowe drużyny kilkuetapowych napadów.

Wieści ze świata (FIFA 16, Battlefield Hardline, The Last of Us) 21/7/15

Łukasz Szliselman, 21 lipca 2015, 14:23

Dziś piszemy m.in. o okładce gry FIFA 16, nowym trybie w Battlefield Hardline oraz ścieżce dźwiękowej z The Last of Us. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Battlefield Hardline: Bezprawie – nowe szczegóły na temat DLC

Łukasz Szliselman, 27 maja 2015, 11:24

DLC Criminal Activity wprowadzi do gry Battlefield Hardline cztery mapy, tryb Bounty Hunter, dodatkową broń, gadżety, pojazdy oraz maski zwierzęce rodem z Hotline Miami. Zobacz nowy zwiastun ukazujący zawartość pakietu.

Battlefield Hardline - dodatek Criminal Activity zadebiutuje w czerwcu

Kamil Zwijacz, 21 maja 2015, 12:47

Studio Visceral Games poinformowało, że abonenci usługi Premium w czerwcu otrzymają pierwszy dodatek do strzelanki Battlefield Hardline, zatytułowany Criminal Activity. Wprowadzi on do zabawy nowe mapy, bronie, maski i tryb Bounty Hunter.

Battlefield: Hardline – nadchodzą kolejne zmiany, w tym wyższy tickrate

Michał Jodłowski, 16 maja 2015, 10:40

Studio Visceral Games podzieliło się listą zmian, jakie wprowadzi do gry w bliżej nieokreślonej przyszłości. Mowa m.in. o serwerach z wyższym tickrate czy ulepszonych ustawieniach czułości myszy.

Battlefield Hardline: Criminal Activity - pierwsze DLC zaoferuje cztery mapy, w tym dwie nocne

Adrian Werner, 9 maja 2015, 15:42

Studio Visceral Games poinformowało, że w dodatku DLC Battlefield Hardline: Criminal Activity znajdziemy cztery nowe mapy I dwie z nich toczyć się będą nocą.

Battlefield Hardline najlepiej sprzedało się na konsolach PS4 i XOne

Kamil Zwijacz, 6 maja 2015, 14:43

Szef firmy Electronic Arts zdradził, że cztery na pięć sprzedanych egzemplarzy strzelanki Battlefield Hardline trafiało do użytkowników konsol PlayStation 4 i Xbox One. Jednocześnie z najnowszego raportu finansowego koncernu wynika, że PC-ty od kilku lat zapewniają "Elektronikom" coraz mniejsze przychody.

Battlefield Hardline i Bloodborne zdominowały w marcu amerykański rynek gier

Adrian Werner, 17 kwietnia 2015, 09:44

Firma NPD wypuściła sprawozdanie podsumowujące wyniki amerykańskiego rynku gier za marzec tego roku. Największą popularnością cieszyła się strzelanka Battlefield Hardline oraz RPG Bloodborne. Natomiast wśród konsol na pozycję lidera powróciło PlayStation 4.

Podsumowujemy Historię Jednego Napadu; zobacz niewykorzystane sceny

Kamil Zwijacz, 15 kwietnia 2015, 11:00

W marcu wystartowaliśmy z konkursem, w którym wspólnie z Wami bawiliśmy się w multiplayrze gry Battlefield Hardline, tworząc w ten sposób interaktywny serial Historia Jednego Napadu. Zabawa dobiegła końca, więc postanowiliśmy podsumować całą akcję i przy okazji opublikować sceny niewykorzystane podczas kręcenia serialu.

Battlefield Hardline wciąż na samym szczycie. Top 10 UK (5 - 11 kwietnia)

Przemysław Zamęcki, 13 kwietnia 2015, 10:04

Battlefield Hardline dzielnie odpiera ataki nadchodzące z pozostałych miejsc podium. FIFA 15 i GTA V podgryzają przeciwnika, ale to właśnie do dzieła Visceral Games należy czwarty tydzień z rzędu bez porażki. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką brytyjskich bestsellerów handlu detalicznego w ubiegłym tygodniu.

Wieści ze świata (This War of Mine, Pillars of Eternity, Battlefield Hardline) 3/4/15

Łukasz Szliselman, 3 kwietnia 2015, 12:22

Dziś piszemy m.in. o wynikach sprzedaży charytatywnego DLC do gry This War of Mine oraz nadchodzących aktualizacjach do Pillars of Eternity i Battlefield Hardline. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wraca era The Sims 4. Top Empik. Tydzień 13

Przemysław Zamęcki, 30 marca 2015, 19:35

The Sims 4 w przypadku PC i Battlefield Hardline na konsolach to ubiegłotygodniowi liderzy sprzedaży w dwustu salonach sieci Empik w całej Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z największymi hitami sprzedaży detalicznej w Polsce.

Wieści ze świata (Galactic Civilizations III, Battlefield Hardline, Destiny of Spirits) 27/03/15

Jakub Błażewicz, 27 marca 2015, 15:05

Dziś piszemy m.in. o piątej fazie bety Galactic Civilizations, rozpoczęciu Battlefestu w Battlefield: Hardline oraz o poszukiwaniu twarzy dla NPC-ów w Homefront: The Revolution. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Battlefield Hardline – zabezpieczenia DRM blokują dostęp do gry po wielokrotnej wymianie podzespołów komputera

Michał Kułakowski, 25 marca 2015, 21:09

Wygląda na to, że Electronic Arts zastosował dość niepopularne zabezpieczenia DRM w pecetowej wersji gry Battlefield Hardline. Po kilkukrotnej wymianie karty graficznej lub procesora na pojedynczym komputerze tytuł nie uruchamia się.

Battlefield Hardline przełamuje dominację Dying Light. Top Empik - Tydzień 12

Przemysław Zamęcki, 24 marca 2015, 10:25

Battlefield Hardline został liderem sprzedaży w sieci salonów Empik w trzech na cztery monitorowane przez nas platformy. Dzieło twórców serii Dead Space jedynie na Xboksie 360 musiało uznać wyższość konkurencji. Zapraszamy do zapoznania się z ubiegłotygodniową listą bestsellerów Empiku.

Battlefield Hardline obrabował konkurencję. Top 10 UK (15 - 21 marca)

Przemysław Zamęcki, 23 marca 2015, 11:31

Jak można było się spodziewać, Battlefield Hardline nie dał konkurencji szans i sam zajął najwyższy stopień podium sprzedaży detalicznej w Wielkiej Brytanii. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką najchętniej kupowanych gier pudełkowych na Wyspach.

Pograj w Battlefielda Hardline z redakcją gry-online.pl i kreuj serial interaktywny

Piotr Bicki, 19 marca 2015, 18:40

Premiera Battlefield Hardline już za nami. Z tej okazji zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym możecie pograć z redakcją gry-online.pl w trybie sieciowym gry, rozwijając jednocześnie Historię Jednego Napadu. Oczywiście na najlepszych graczy czekają nagrody. Pierwsze zmagania odbędą się w najbliższą niedzielę, 22 marca.

Premiera Battlefield Hardline w Polsce

Michał Jodłowski, 19 marca 2015, 11:40

Dzisiaj uruchomione zostały europejskie serwery Battlefield: Hardline, tym samym można rozpocząć sieciową rozgrywkę w najnowszej odsłonie popularnego cyklu Battlefield.

Battlefield Hardline debiutuje w USA; pojawiły się pierwsze recenzje

Kamil Zwijacz, 17 marca 2015, 09:00

W najbliższy czwartek Battlefield Hardline ukaże się w Polsce, jednak dziś tytuł zadebiutował w USA, więc poznaliśmy pierwsze recenzje światowych mediów. Wynika z nich, że projekt studia Visceral Games to dobra gra, ale jeden z najgorszych Battlefieldów w historii.

Battlefield Hardline – na konsolach nowej generacji bez Full HD

Janusz Guzowski, 9 marca 2015, 11:29

Studio Visceral, odpowiedzialne za produkcję gry Battlefield Hardline, potwierdziło informację, że tytuł w wydaniu na konsole nowej generacji nie będzie obsługiwał rozdzielczości Full HD. Wersję na PlayStation 4 uruchomimy maksymalnie w rozdzielczości 900p, na Xbox One w rozdzielczości 720p. Obie edycje mają działać z prędkością 60 klatek na sekundę.

Battlefield Hardline z czterema DLC i usługą Premium

Piotr Bicki, 2 marca 2015, 18:20

Firma Electronic Arts ujawniła szczegóły dotyczące dodatków DLC do gry Battlefield Hardline. Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich części cyklu, gracze będą mogli wykupić członkostwo w usłudze Premium, które zagwarantuje dostęp do czterech rozszerzeń i kilku bonusów.

Producent Battlefielda Hardline uważa PC za najlepszą platformę do grania

Piotr Bicki, 27 lutego 2015, 14:02

W Polsce Battlefield Hardline ukaże się 19 marca – im bliżej debiutu, tym więcej graczy zastanawia się, czy koncernowi Electronic Arts uda się uniknąć problemów, które wystąpiły na PC przy premierze poprzedniej części cyklu, Battlefielda 4. Odpowiedzialni za grę deweloperzy ze studia Visceral Games zapewniają, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, dodając, że komputery są najlepszą platformą do grania.

Battlefield Hardline z okresem próbnym w EA Access. Twórcy zdradzają długość kampanii single player

Łukasz Szliselman, 26 lutego 2015, 10:24

12 marca posiadacze Xboksa One będą mogli zagrać w 10-godzinną wersję próbną gry Battlefield Hardline. Twórcy zdradzają też, że kampania solowa ma się składać z 10 okołogodzinnych epizodów, przy czym niewykluczone, że dodatkowe odcinki pojawią się jako DLC.

Battlefield Hardline ozłocone

Adrian Werner, 25 lutego 2015, 10:17

Studio Visceral Games ogłosiło, że gra Battlefield Hardline osiągnęła status złoty. Oznacza to, że prace nad nią zostały zakończone i nie powinno już być więcej żadnych opóźnień premiery.

Wieści ze świata (Mortal Kombat X, Battlefield Hardline, Bladestorm: Nightmare) 19/2/2015

Łukasz Szliselman, 19 lutego 2015, 13:49

Dziś piszemy o możliwym dodatku DLC do Mortal Kombat X, nagrodzie dla weteranów w Battlefield Hardline oraz zapowiedzi Bladestorm: Nightmare na PC. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Battlefield Hardline – 6 milionów graczy przetestowało wersję beta

Luc, 9 lutego 2015, 09:04

Na chwilę przed premierą Battlefield Hardline, studio Visceral Games postanowiło ponownie udostępnić do testów swoją najnowszą produkcję. W przeciągu ostatnich kilku dni, grę wypróbowało ponad sześć milionów graczy.

Battlefield Hardline - rusza otwarta beta, znamy wymagania sprzętowe

Kamil Zwijacz, 3 lutego 2015, 08:43

Firma Electronic Arts, wraz ze studiem Visceral Games, ujawniła wymagania sprzętowe gry Battlefield Hardline. Nie są one przesadnie wygórowane i nawet posiadacze kilkuletnich komputerów będą mogli cieszyć się nową strzelanką.

Battlefield Hardline - potwierdzono datę startu otwartej bety [Aktualizacja]

Piotr Bicki, 30 stycznia 2015, 16:05

Potwierdziły się doniesienia sprzed kilku dni – przedstawiciele Electronic Arts poinformowali, że kolejny etap bety Battlefielda Hardline rozpocznie się 3 lutego. Testy odbędą się na wszystkich platformach docelowych i będą dostępne dla wszystkich chętnych.

Battlefield Hardline - wymagania sprzętowe będą podobne do tych z „czwórki”

Piotr Bicki, 30 stycznia 2015, 10:50

Choć na przyszły tydzień zaplanowany jest start kolejnej, tym razem otwartej, fazy bety Battlefielda Hardline, twórcy gry ze studia Visceral Games nie podali jeszcze oficjalnych wymagań sprzętowych produkcji w wersji PC. Deweloperzy zapewniają jednak, że jeżeli czyjś sprzęt poradził sobie z poprzednią częścią cyklu, z uruchomieniem najnowszej także nie powinno być problemów.

Battlefield 5 ukaże się pod koniec 2016 roku; nowy Need for Speed w drodze

Kamil Zwijacz, 28 stycznia 2015, 11:34

Andrew Wilson, szef firmy Elecntronic Arts, przy okazji opublikowania najnowszego raportu finansowego, zdradził także, że nowa pełnoprawna odsłona serii Battlefield ukaże się dopiero pod koniec 2016 roku. Ujawniono również, że marka Need for Speed powróci do planu wydawniczego w przyszłym roku fiskalnym (okres od 1 kwietnia 2015 roku do 31 marca 2016 roku).

Battlefield Hardline – kolejna faza bety w przyszłym tygodniu?

Piotr Bicki, 26 stycznia 2015, 18:24

Całkiem możliwe, że już w przyszłym tygodniu wszyscy chętni będą mogli przetestować grę Battlefield Hardline. Do internetu wyciekł mail, w którym znalazła się informacja o planowanym terminie startu kolejnego etapu testów beta tytułu. Te miałyby się rozpocząć już 3 lutego.

Wieści ze świata (Battlefield Hardline, Minecraft, League of Legends) 22/1/2015

Łukasz Szliselman, 22 stycznia 2015, 13:59

Dziś piszemy m.in. o nowym multiplayerowym trybie w Battlefield Hardline, wycieku danych użytkowników Minecrafta oraz Mistrzostwach Świata w grze League of Legends. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Star Citizen, Battlefield Hardline, Homeworld Remastered) 20/1/2015

Łukasz Szliselman, 20 stycznia 2015, 12:44

Dziś piszemy m.in. o wzroście ceny gry Star Citizen, wczesnym dostępie do gry Battlefield Hardline w ramach EA Access oraz pokazie Homeworld Remastered na tegorocznym PAX South. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Battlefield Hardline - otwarta beta na wszystkich platformach

Adrian Werner, 15 stycznia 2015, 09:55

Studio DICE poinformowało, że w nadchodzącą otwartę betę Battlefield Hardline będą mogli zagrać posiadacze wszystkich platform sprzętowych, na które zmierza ta gra.

Battlefield: Hardline bez co-opa; długość kampanii zależy od stylu gry

Michał Jodłowski, 23 grudnia 2014, 10:45

Jak wynika z informacji udzielonych przez producenta wykonawczego Battlefield: Hardline, najnowszy BF nie będzie wyposażony w tryb kooperacji, natomiast długość kampanii dla jednego gracza zależeć będzie od stylu gry. W sieci pojawił się również nowy zwiastun nadchodzącego FPS-a.

Battlefield Hardline - nowy zwiastun trybu kampanii

Adrian Werner, 6 grudnia 2014, 06:33

Na gali Game Awards 2014 firma Electronic Arts zaprezentowała nowy zwiastun Battlefield Hardline. Materiał koncentruje się na trybie kampanii tej nadchodzącej strzelanki studia Visceral Games.

Battlefield: Hardline – 13 minut gameplayu z trybu Hotwire

Michał Jodłowski, 4 grudnia 2014, 11:50

W sieci pojawił się gameplay przedstawiający 13 minut rozgrywki w trybie wieloosobowym Hotwire z nadchodzącego Battlefield: Hardline.