Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 maja 2015, 12:47

autor: Góral

Battlefield Hardline - dodatek Criminal Activity zadebiutuje w czerwcu

Studio Visceral Games poinformowało, że abonenci usługi Premium w czerwcu otrzymają pierwszy dodatek do strzelanki Battlefield Hardline, zatytułowany Criminal Activity. Wprowadzi on do zabawy nowe mapy, bronie, maski i tryb Bounty Hunter.

Studio Visceral Games ujawniło, że zapowiedziany kilkanaście dni temu dodatek Criminal Activity do strzelanki Battlefield Hardline ukaże się w ramach wczesnego dostępu w czerwcu (DLC dostępne ma być dwa tygodnie wcześniej dla osób, które wykupiły usługę Premium). Rozszerzenie wprowadzi do zabawy przede wszystkim cztery mapy: Backwoods, Code Blue, The Beat oraz Black Friday. Nie zabraknie także dwóch nowych pojazdów, gadżetu, trzech kolejnych broni i dwóch typów amunicji dla niektórych pukawek. Dodatkowo, jako battle pick-up, udostępniona zostanie gwoździownica. Ponadto deweloperzy zatroszczą się o tryb Bounty Hunter oraz kilka masek (dwie zwierzęce i cztery policyjne nakrycia głowy). Krótko pisząc, będzie to raczej standardowe rozszerzenie, urozmaicające zabawę w multiplayerze.

Battlefield Hardline - dodatek Criminal Activity zadebiutuje w czerwcu - ilustracja #1
Battlefield Hardline: Criminal Activity w skrócie:
  • Dodatek do Battlefield Hardline
  • Wprowadzi do zabawy nowe mapy, bronie, maski i tryb Bounty Hunter
  • Ukaże się w czerwcu

Criminal Activity będzie pierwszym, ale nie ostatnim rozszerzeniem, jakiego doczekają się fani strzelanki studia Visceral Games. Electronic Arts zdradziło na początku maja, że abonenci Premium mogą liczyć łącznie na cztery tego typu dodatki. Oprócz opisywanego dziś DLC, latem pojawi się Robbery, jesienią Getaway, a na początku 2016 roku Betrayal. Ponadto premiumowicze dostają dodatkowe maski, legendarny status, dostęp do dodatków z dwutygodniowym wyprzedzeniem, możliwość brania udziału w specjalnych wydarzeniach i nie tylko.

Battlefield Hardline ukazał się na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 i komputerach PC 17 marca bieżącego roku. Produkcja spotkała się z dobrym przyjęciem ze strony mediów oraz samych graczy, przy czym tytuł najwięcej osób przyciągnął na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Głównymi zarzutami kierowanymi w stronę tej produkcji jest fakt, że gra tak naprawdę nie różni się diametralnie od normalnych, wojskowych Battlefieldów, ale potrafi zapewnić sporo dobrej zabawy.