Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 maja 2015, 15:42

autor: Adrian Werner

Battlefield Hardline: Criminal Activity - pierwsze DLC zaoferuje cztery mapy, w tym dwie nocne

Studio Visceral Games poinformowało, że w dodatku DLC Battlefield Hardline: Criminal Activity znajdziemy cztery nowe mapy I dwie z nich toczyć się będą nocą.

 W sumie gra ma otrzymać cztery duże dodatki DLC. - Battlefield Hardline: Criminal Activity - pierwsze DLC zaoferuje cztery mapy, w tym dwie nocne - wiadomość - 2015-05-09
W sumie gra ma otrzymać cztery duże dodatki DLC.

Studio Visceral Games ujawniło nowe informacje na temat dodatku Criminal Activity, czyli pierwszego DLC do strzelanki Battlefield Hardline. Rozszerzenie dochowa wierności tradycjom serii i zaoferuje cztery nowe mapy oraz trochę nowego sprzętu. Wśród nowych poziomów dwa pozwolą na nocne starcia.

Mapy mają położyć większy nacisk na destrukcję otoczenia i zostaną zaprojektowane tak, aby znacznie łatwiej było można rozpoznać na pierwszy rzut oka, które obiekty możemy zniszczyć, a które nie. W dodatku pojawią się także dodatkowe pojazdy. Nie powinniśmy za to spodziewać się samolotów.

Battlefield Hardline: Criminal Activity ukaże się latem tego roku. Na razie autorzy nie są gotowi podać dokładniejszej daty premiery. Natomiast pewne jest, że użytkownicy usługi Premium otrzymają dostęp do dodatku dwa tygodnie wcześniej niż inni gracze. Ponadto Visceral Games pracuje także nad nową zawartością, która wejdzie w skład darmowych aktualizacji.

Przypomnijmy, że Battlefield Hardline ukazało się 19 marca na pecety oraz konsole Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360 oraz PlayStation 3. Gra dostępna jest w pełnej polskiej wersji językowej.

  1. Battlefield Hardline - oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Battlefield: Hardline - pierwszy i ostatni napad marki?
  3. Battlefield Hardline - Poradnik

Battlefield Hardline stanowiło dla całej serii sporą zmianę. Po raz pierwszy porzucono klimaty wojskowe na rzecz współczesnej wojny policji z kryminalistami. Ponadto gry nie opracowali ojcowie serii, czyli ludzie ze studia DICE i na stanowisku dewelopera zastąpił ich zespół Visceral Games.

Produkcja spotkała się z przyzwoitym przyjęciem, otrzymując w większości pozytywne recenzje, choć zachwytów nie wzbudziła praktycznie nigdzie. Na razie nie zdradzono jak gra poradziła sobie pod względem wyników sprzedaży. Jako ciekawostkę warto jednak wspomnieć, że aż 80% nabywców Battlefield Hardline wybrało wersje na Xboksa One lub PlayStation 4.