Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 marca 2015, 15:05

Wieści ze świata (Galactic Civilizations III, Battlefield Hardline, Destiny of Spirits) 27/03/15

Dziś piszemy m.in. o piątej fazie bety Galactic Civilizations, rozpoczęciu Battlefestu w Battlefield: Hardline oraz o poszukiwaniu twarzy dla NPC-ów w Homefront: The Revolution. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steam

Oferta dnia (do godziny 18:00 w sobotę 28 marca):

Oferta weekendowa (do godziny 19:00 w poniedziałek 30 marca):

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek 30 marca) – obniżka cen 125 tytułów,

SEGA

Na Steamie rozpoczął się weekend z firmą SEGA, dzięki czemu przecenione zostały gry tego wydawcy. Promocją objęto m.in. serię Total War (cena wszystkich tytułów poza Total War: Attila obniżona o 75%), gry z uniwersum Obcego (Obcy: Izolacja, Aliens: Colonial Marines oraz dodatki do nich) oraz Company of Heroes 2. Pełną listę znajdzie na stronie promocji w sklepie Steam.

Battlefield Hardline

Gwiazdka przyszła wcześnie w tym roku. Przynamniej dla graczy Battlefield Hardline. - Wieści ze świata (Galactic Civilizations III, Battlefield Hardline, Destiny of Spirits) 27/03/15 - wiadomość - 2015-03-27
Gwiazdka przyszła wcześnie w tym roku. Przynamniej dla graczy Battlefield Hardline.

Rozpoczął się kolejny sezon Battlefest, tym razem obejmujący Battlefield Hardline, czyli najnowszą odsłonę serii Battlefield. W ramach tego od 26 marca do 11 maja będą udostępniane kolejne wydarzenia, a pierwsze z nich, trwające od 26 do 30 marca, podwoi doświadczenie zdobywane przez graczy. Jednocześnie od dziś aż do 4 maja gracze będą otrzymywać darmowe Gold Battlepacki przy zalogowaniu. Późniejsze wydarzenia będą obejmowały weekendy klasowe (pozwalające na zdobycie unikatowych nagród dla Operatora, Mechanika, Inżyniera oraz Zawodowca), czy możliwość zagrania z deweloperami z firm DICE oraz Visceral. Więcej informacji znajdziecie tutaj

Galactic Civilizations III

Studio Stardock Entertainment udostępniło piątą wersję bety Galactic Civilizations III. Oprócz dwóch nowych stron konfliktu – Thalan Contingency i Iconian Refugee – pojawiła się możliwość stworzenia własnej frakcji, jak również opcje pozwalające jeszcze bardziej dostosować rozgrywkę: dwa nowe (i ogromne) rozmiary map (Excessive oraz Insane) oraz modyfikacja tempa rozgrywki i badań. Dochodzi do tego zmiana okna dyplomacji na trójwymiarowe oraz nowy system inwazji planetarnej, pozwalający m.in. na przeprowadzenie bombardowania orbitalnego. Pełną listę zmian możecie zobaczyć tutaj.

Destiny of Spirits

Ze światem Destiny of Spirits pożegnamy się już w czerwcu. - Wieści ze świata (Galactic Civilizations III, Battlefield Hardline, Destiny of Spirits) 27/03/15 - wiadomość - 2015-03-27
Ze światem Destiny of Spirits pożegnamy się już w czerwcu.

Firma Sony postanowiła uśmiercić wydane rok temu na konsolę PlayStation Vita Destiny of Spirits. Od czerwca nie będzie można jej uruchomić, przepadną też nabyte Destiny Orbs – wirtualna waluta w grze, kupowana za prawdziwe pieniądze. Tę będzie można kupować do 28 kwietnia w Europie, do 29 kwietnia w Azji i do zamknięcia gry w Ameryce. Sony nie podało przyczyn podjęcia tej decyzji, ograniczając się do pochwalenia liczbą pobrań powyżej miliona. Firma rozpocznie też serię wydarzeń w grze, jak przywrócenie starych rajdów, co nastąpi wraz pojawieniem się ostatniej aktualizacji o numerze 1.12.

Homefront: The Revolution

Studio Deep Silver Dambuster Studios poszukuje osób, które posłużyłyby jako modele dla postaci niezależnych w Homefront: The Revolution. Wymagane jest ukończenie 18 lat oraz możliwość podróży do Nottingham w Wielkiej Brytanii na trwające 30 minut skanowanie twarzy. Fotografie można wysyłać przez oficjalną stronę studia, a twórcy obiecują skontaktować się z zainteresowanymi w ciągu roku.

CDP.PL

Od 2 kwietnia sieć sklepów Biedronka wraz z firmą CDP.pl ruszy z nową promocją, tym razem skupiającą się na symulatorach. Akcja obejmie cztery tytuły z tego gatunku: Car Mechanic Simulator 2015 i SPINTIRES za 39,99 złotych oraz Farming Simulator 15 i Euro Truck Simulator 2 Złota Edycja za 49,99 złotych. Do tego za 39,99 złotych będzie można kupić polskie Enemy Front, a w ramach konkursu „Farmer, trucker czy mechanik” nabywcy wyżej podanych gier będą mogli wygrać jeden z dwóch motocykli Romet ZK-125.

Galerie obrazków

Polecamy waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galerie filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w Newsroomie growym, a następnie również filmowym i technologicznym (nie zabrakło też udziału w Encyklopedii Gier). Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat. Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej