Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 marca 2015, 16:05

autor: Draug

Grand Theft Auto V – ostatnia szansa na bogatszy pre-order wersji PC

Przypominamy, że tylko do 31 marca można składać nagradzane lepszymi prezentami pre-ordery na pecetową wersję Grand Theft Auto V. Jeśli kupicie grę po tym terminie - ale jeszcze przed premierą - otrzymacie "tylko" 1,2 miliona dolarów do wydania w „podstawce” i GTA Online (stracicie bonusowe 300 tysięcy).

Jeśli ostrzycie sobie zęby na pecetową wersję Grand Theft Auto V, a jeszcze jej nie zamówiliście, może przydać Wam się przypomnienie – tylko do 31 marca pre-ordery są honorowane większymi pieniężnymi bonusami do wykorzystania w grze. Mowa tu o kwocie 1,5 miliona dolarów, rozdzielonej między fabularną „podstawkę” (500 tysięcy) i moduł sieciowy, Grand Theft Auto Online (milion). Jeśli zamówienie przedpremierowe złożycie później, dostaniecie „tylko” 1,2 miliona dolarów – 500 tysięcy do roztrwonienia w kampanii i 700 tysięcy do GTA Online. Z kolei kupując dzieło studia Rockstar North po premierze, będziecie musieli liczyć się ze startem od zera i koniecznością mozolnego ciułania pieniędzy. Ewentualną decyzję o pre-orderze ułatwi Wam powyższa porównywarka cenowa, indeksująca najkorzystniejsze oferty polskich punktów sprzedaży.

Na koniec przypominam, że po kilku opóźnieniach obecna data premiery pecetowej wersji Grand Theft Auto V to 14 kwietnia 2015 roku. Oby okazała się ostateczna...

Warto wspomnieć, że pierwotnie pre-ordery były honorowane okrągłą kwotą miliona dolarów, ale twórcy zdecydowali się dorzucić 200 tysięcy w ramach rekompensaty za ostatnie przesunięcie premiery wersji PC (z 24 marca na 14 kwietnia). Jako ciekawostkę podajmy też, że jakiś czas temu zamówienia przedpremierowe w oficjalnym sklepie firmy Rockstar Games (Rockstar Warehouse) były nagradzane nie tylko bonusową gotówką, ale również jedną dodatkową grą do pobrania, wybraną z listy, na której znalazły się takie pozycje jak Max Payne 3, L.A. Noire, Grand Theft Auto IV czy Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City, jak również sporo starszych produkcji. Niestety, oferta ta była ważna tylko do 1 lutego, a poza tym wiązała się z wydatkiem 59,99 euro (ok. 240 zł).