Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2015, 16:40

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Battlefield Hardline otrzyma darmowe DLC Blackout

Firma Electronic Arts zapowiedziała darmowy dodatek Blackout do strzelanki Battlefield Hardline. Będzie on częścią nadchodzącej aktualizacji i wprowadzi do zabawy mapy Nocny skok oraz Noc w lesie, dwie bronie i nie tylko.

Firma Electronic Arts poinformowała na oficjalnej stronie gry Battlefield Hardline o nadchodzącym, darmowym dodatku Blackout. Zostanie on dołączony do nowej aktualizacji produkcji, która ukaże się wkrótce (nie zdradzono terminu premiery). DLC wprowadzi do zabawy dwie nowe mapy – Nocny skok i Noc w lesie, będące nocnymi wersjami lokacji Napad na bank i Dzicz. Ponadto pojawią się gogle noktowizyjne oraz dwie bronie w postaci nowej wersji RO933 i karabinu bojowego. Narzędzia mordu dostępne będą dla wszystkich klas postaci. Wszystko to uzupełnią kolejne motywy muzyczne, kamuflaże, zadania, naszywki i inne elementy, ale to jeszcze nie koniec wyliczanki, gdyż deweloperzy oddadzą do dyspozycji graczy także udoskonalony tryb obserwatora.

Battlefield Hardline - gogle noktowizyjne jedną z atrakcji dodatku Blackout. - Battlefield Hardline otrzyma darmowe DLC Blackout - wiadomość - 2015-10-21
Battlefield Hardline - gogle noktowizyjne jedną z atrakcji dodatku Blackout.
Battlefield Hardline otrzyma darmowe DLC Blackout - ilustracja #2

Battlefield Hardline jest jak na razie ostatnią odsłoną serii Battlefield. Od jakiegoś czasu wiemy jednak, że w 2016 roku doczekamy się kolejnej części i że powrócimy w niej do wojennych klimatów. Niestety więcej szczegółów nie znamy.

Do tej pory Battlefield Hardline doczekał się dwóch dużych dodatków – Bezprawia z czerwca i Rabunku z września. W obu rozszerzeniach znajdują się po 4 mapy, nowe tryby rozgrywki i nie tylko, jednak kosztują one po około 50 zł. Tym razem DLC nie będzie tak obfite, ale za to nie uszczupli stanu naszego portfela.

Sam Battlefield Hardline ukazał się na konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach PC w marcu bieżącego roku. Jest to pierwsza odsłona serii stworzona przez studio Visceral Games. Gra nie okazała się jakimś mega hitem, ale potrafi zapewnić trochę godzin przyjemnego strzelania.